writing-img

AM in krči???

clock-img

03.01.2009, 20:33

clock-img

moyca

pencil-img

240

ali je možno da mojo user posted image  zvija po AM? danes sem ji prvič dala dodatek Aptamila, pa jo že celo popoldne zvija???

clock-img

03.01.2009, 20:58

clock-img

matic0105

pencil-img

305

Seveda.

clock-img

03.01.2009, 21:08

clock-img

moyca

pencil-img

240

a bo kaj bolje če npr. menjam aptamil za hipp?

clock-img

03.01.2009, 23:59

clock-img

Pepy

pencil-img

15

ne po vsakem mleku ko mu ga začneš dajati ga začne zvijat, dokler se ne navadi. A kaka normalno. Jaz mojemu user posted image  dajem tudi aptamil 1 pa ga je nazačetku zvijal pa sm kupla kaplice proti krčem zdaj je pa uredu.

clock-img

04.01.2009, 12:54

clock-img

Mišni

pencil-img

4682

Če si začela dajat AD3 kaplice, je možno tudi, da od tega. Sicer pa ja, čisto možno, da od Apmalila. Če boš menjala mleko, bi jaz na tvoje mestu poskusila z Aptamil Comfortom, ki je prav proti napenjanju oz. ureja prebavo. Našega je Aptamil ful zapr, potem sem mešala z Aptamil Comfortom in je bilo O.K.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

clock-img

04.01.2009, 13:40

clock-img

Kaja08

pencil-img

2028

Čisto možno, da je krivo AM. Mi smo mu po prihodu iz porodnišnice dali Novalac in je imel ful krče. Potem smo zamenjali z Aptamilom (navadnim) in so se krči umiril oz. jih je bilo veliko manj.

_____________________________

Žiga je car!

clock-img

04.01.2009, 19:35

clock-img

ema111

pencil-img

480

mi dodajamo Novalac AC, ki je prav proti krčem in je našo punčko na začetku zvijalo, pa sem vprašala v lekarni kako to, pa je rekla da mora pojest kar nekaj, nekje 3 doze, da se normalizira, privadi črevesje, da bo potem bolje. No in z vsakim tednom je bolje.

clock-img

05.01.2009, 08:58

clock-img

zeljka m

pencil-img

10

naša punčka ima od 2. tedna naprej krče, kar se AM mlek tiče smo probali že aptamil, aptamil comformil, novalac ac in zdaj nazadnje ugotovili da ji najbolj paše navaden novalac 1, krči so se umirili, pa še dalj časa je sita. Tako da mi ni točno jasno kako ji mleko proti krčem delalo večje krče kot navadno, pa še dražje jeuser posted image  

clock-img

05.01.2009, 10:12

clock-img

koala

pencil-img

5539

Čisto možno je da otroka zvija po AM, lahko poskusiš tudi z tem, da mleko namesto z vodo pripraviš z čajem za dojenčke, sinu moje prijateljice je pomagalo.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

clock-img

05.01.2009, 16:21

clock-img

Zvita

pencil-img

5

Hey!

Tut moj sinček je mel krče a so na srečo trajal samo 1 mesec. Pravijo, da so po Nivalaku večje možnosti za krče, vendar moj sinko je jedu Aptamil, pa so bli vseen zlo hudi. Pa smo naročil kaplce iz koroških lekarn pa je kr pomagal...jst mislem, da ni tolk od mleka odvisn, ker itak se more prebavni sistem navadit...so pa ful revčki ja...user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem