cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ADAPTIRANO MLEKO

clock-img

10.07.2005, 21:00

clock-img

aljaž-blaž

pencil-img

88

PROSILA BI ZA VRSTE MLEKA IN PRIBLIŽNE CENE KER JE MOJ SIN DRUGAČE DOJEN IN IMAM PREMALO ZATO BI MU DODAJALI DODATEK STAR JE 3 TEDNE LP.

clock-img

10.07.2005, 21:32

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

Cene so zelo razlicne. Drogerija Muller ima svojo znamko mleka za 1000 sit, nekatera pa stanejo tudi 3000 sit. Cene so torej med 1000-3000 sit.

clock-img

10.07.2005, 21:32

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Li haj!

a smem vprašat, če ti je to zdravnica/ik svetoval-a?? Se premalo redi??

Ker če se lepo redi, ne bi rekla, da imaš premalo mleka; mogoče bi še vseeno vztrajala samo pri dojenju???

ne mislit, da te kritiziram, saj sem sama iskusila prav to, da sem dodajala (brezveze) pri prvem :duda: in ti rečem, ni lepa izkušnja; v drugo zdaj izljučno dojim in je krasno; saj morda se ti bo uredilo, po moje kar kmalu, samo malo je treba potrpet.

Mogoče počakaj do prve posvetovalnice in tehtanja, pa se potem odloči glede na mnenje pediatra.

Če te zanima kaj o dojenju, so krasni članki Karmen Mlinar na med.over.net, forum dojenje pod postom Najpogostejša vprašanja. Morda ti kaj pomagajo.

Lep pozdrav in upam, da ti uspe brez dodatka:rozica:

clock-img

10.07.2005, 22:57

clock-img

spacey

pencil-img

2359

Mi uporabljamo Hipp Pre (proti krčem) in našemu super odgovarja, cena je pa v Mullerju cca. 1.700 sit za 2x300g.

Lp
:kuza:

clock-img

11.07.2005, 11:21

clock-img

morskadeklica

pencil-img

891

Novalac ac1 proti krčem (lekarna- cena 1862sit 400g)

lp:muca:

clock-img

11.07.2005, 12:37

clock-img

Blink1

pencil-img

3265

V Mullerju Hipp1 in Hipp2 (2x400g) stane 1.700 SIT.

Jaz sem dodajala najprej Aptamil, pa jo je zvijalo. Po hippu pa nič:)

clock-img

20.07.2005, 14:03

clock-img

povhek

pencil-img

100

Živjo,

ker vidim da sprašuješ, ti lahko povem kaj sem jaz dobivala v porodnišniciv Ljubljani, ker sem bila po carskem rezu in sem imela itak premalo mleka.Na intenzivni negi dobivaš, kot dodatek Novolac 1 začetno mleko, ko pa so nas zaradi prostorske stiske prestavili pa smo dobivali Aptamil 1.Jaz sem ostala na Aptamilu pa je vse ok.Dodatek mu lahko daš, če je seveda še lačen, če pa ni pa itak ne bo pojedel!!!

No kaj mu boš dajala pa je seveda tvoja odločitev.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem