cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

AD3 kapljice

clock-img

15.07.2008, 14:15

clock-img

sasi13

pencil-img

1020

mene pa zanima kakšne imate izkušnje s AD3 kapljicami in kako ste jim jih dajale?
jz jima že dva dni dajem po eno kapljico zjutraj in se mi zdi da jih zvija po njih.
čeprav mi je zdravnica naročila naj jima dam dvakrat po dve kapljice zjutraj in zvečer, ampak se mi zdi to preveč. kaj pravite?


_____________________________

JaN & AnŽeJ 12.6.2008

clock-img

15.07.2008, 14:28

clock-img

Anonimen

Baje, da avstrijske kapljice Oleovit ne povzročajo krčov. Naročiš jih lahko v Škofjeloški lekarni. Jaz mu jih dajem, samo je pa samo D vitamin. Naj ti še kakšna druga pove svojo izkušnjo. LP

clock-img

15.07.2008, 14:46

clock-img

kristinaj

pencil-img

3311

izkušnje dobre...

prvi dan po eno zjutraj in zvečer,
drugi dan dve zjutraj in zvečer,
tretji po tri in
četrti po štiri,
potem pa vsak dan isto po 4 zjutraj in 4 zvečer......

po 1m uživanja in ker sem kakšenkrat tudi pozabila jih dat sem začela dajati zjutraj po 8kapljic in to je to...

če pa tvoja zvija se pogovori s p,kaj v tem primeru, vem da jih dosti kupuje podobne v italiji oz. avstriji.....

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

clock-img

15.07.2008, 14:46

clock-img

novopecena

pencil-img

840

mi imamo AD3 pa 7 kapljic na dan pa moram potrkati na les da nismo imeli velikih problemov. če imata premočne krče pa magari počakaj do otrokovega dopolnjenega 3. meseca pa pol začni dodajat ko krči minejo

_____________________________

Ljudje smo kot angeli z eno perutjo,
če hočemo leteti se moramo objeti
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
No.1 fanica mojega malega Reneja

clock-img

15.07.2008, 14:51

clock-img

koala

pencil-img

5539

Mojega sina so ful zvijale, en mesec sva pač potrpela, s tem da sem mu jih davala samo zjutraj 6 kapljic, v naslednji posvetovalnici pa mu je P zamenjala za D3, od teh pa nima krčev.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

clock-img

15.07.2008, 16:28

clock-img

jajula

pencil-img

1191

naša user posted image  je mela tud od začetka probleme s krči tko da je zdravnica rekla da nej kr z oleovit začnemo tko da z AD3 nismo niti probal. smo jih tud naročil v škofjeloški lekarni Arnika in so nam jih poslal v roku dveh dni (cena s poštnino cca 9e) 

clock-img

15.07.2008, 17:06

clock-img

Jatek

pencil-img

51

nam je pa pediatrinja že v štartu dala plivit d3 in me opozorila, če bi slučajno imela krče, naj probamo z oleovit kapljicami.
In točno to smo naredili.
Zdaj ni nobenih krčev več.

clock-img

28.07.2008, 20:52

clock-img

tosja

pencil-img

3706

Smo jih postopno uvedi, pa je bilo vse ok. user posted image  

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

clock-img

29.07.2008, 13:33

clock-img

Kaja08

pencil-img

2028

Mi smo mu dali AD3 kapljice, pa je imel po njih krče, pa še zaprlo ga je, da ni mogel kakat oz. je bil potem kakec gost in trd. Danes imamo pediatra in upam, da nam bo dala D3 kapljice.

clock-img

29.07.2008, 20:16

clock-img

sasi13

pencil-img

1020

jz sm danes dobila d3 in začnemo jutri z njimi in bomo vidli kakšna je razlika

_____________________________

JaN & AnŽeJ 12.6.2008

clock-img

30.07.2008, 08:50

clock-img

selma2

pencil-img

107

Mi smo imeli ful krče tudi po D3 kapljicah tako, da jih preve 3 mesece nisem dajala (pol jih ni imel). Pol sem pa spet začela in brez problema sploh ga ne mantra po mojem mnenju še dojenčkovo črevo v prvih 3 mesecih ni dovolj zrelo. No jaz sem moji P tudi po resnici povedala, da prve 3 m nisem dajala pa je rekla, da ni nč narobe sam, da moram zdaj res skoz dajati.

clock-img

15.08.2008, 15:50

clock-img

Karmana

pencil-img

2

Malcku dajem AD3 kapljice od 6 tedna naprej, zdele bo 3 meseci star in nima nobenih tezav.Zacela sam z 1 kapljico in vsak dan dodajala po 1 do 7 kapljica.Pr: prvi dan 1, drugi dan 2......sedmi dan 7, pol vsak dan po 7 zjutri preden ga futram.

Srecno in LP

clock-img

15.08.2008, 20:27

clock-img

Tisana

pencil-img

1164

Naša pupa je že na intenzivni v porodnišnici dobila AD3 (8 kapljic). Je bilo vse ok do nekje dobrega meseca starosti ali pa malo več, ko je vsakič po teh kapljicah bruhnila. Tako smo dobili Plivit D3, ki jih dobro prenaša. Nam je pa tudi naša P rekla, da če tudi teh ne bo prenašala, naj kupimo v tujini Oleovit, da po teh pa definitivno nimajo krčev.

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

clock-img

20.09.2008, 21:38

clock-img

bati

pencil-img

177


naša je imela krče pri ad3, začela sem z eno kapljico na dan in ko so se kapljice večale so nastali krči tako da pri 3 kapljicah se je že zvijala,tulila da je blo res hudo.

Nato smo začeli z d3 in sprememba je bila očitna na bolje. Nč joka pa več je spala.

Tko da če vidiš da jih ne prenese ne sili z ad3,ker je A vitamin je baje agresiven še za naše dojenčke....

clock-img

25.09.2008, 18:52

clock-img

mamikb

pencil-img

14

mi dodajamo 8 kapljic na dan že iz EINT, sedaj imamo skoraj 3 mesece (korigirano 23 dni) in zaenkrat še nimamo težav z njimi...

Držim pesti, da bo tako tudi ostalo user posted image  

clock-img

01.10.2008, 16:41

clock-img

izgubljena_ovcka

pencil-img

438

Jaz sem s kapljicami začela krepko po prvem mesecu (ga je matralo kar fejst ampak ni imel krčev)... začela sem zelo počasi (par dni eno, par dni dve in tako naprej), zdaj pri treh mesecih tako z veseljem odpira usta, da je joj in se smeji ko vlečem jošk ven (zmešam 7 kapljic z mlekom) ker ve, da bo potem tudi jedel. Nobenih problemov...

clock-img

01.10.2008, 18:35

clock-img

BibaMaJa

pencil-img

136

Kapljice AD3 sem uvajala postopoma in vedno zjutraj. Nikoli ni imel krčev. 

clock-img

01.10.2008, 23:32

clock-img

aresa

pencil-img

2

Jaz sem dajala AD3 kapljice vsem trem otrokom, pa nobenega ni zvijalo - ugotovila sem, da jih ne zvija, če dam kapljice dopoldan in jih poplaknejo s čajem ali vodo - nikoli z mlekom, ker jih po tem napenja.

clock-img

02.10.2008, 10:19

clock-img

nia5

pencil-img

4698

Mi uporabljamo D3 in nismo imeli nikoli problemov, reči P naj ti te predpiše te, mogoče bo boljšeuser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem