cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

AD3

clock-img

16.12.2008, 13:06

clock-img

Evica22

pencil-img

185

Pozdravljene!
Mene pa zanima, kdaj ste vašim otrokom začele dodajati kapljice ad3? Slišala sem, da nekatere dojenčke po njih zelo zvija in jih posledično nekatere mamice svojim otrokom ne dajejo. Kaj pravite na to?
lp

clock-img

16.12.2008, 13:07

clock-img

Petr_a

pencil-img

803

Vtipkaj v iskalnik pa dobiš svoj odg na vprašanje kaj pravite na to

clock-img

16.12.2008, 13:38

clock-img

bati

pencil-img

177


jaz sem imela zelo slabe izkušnje z AD3 tako da smo zamenjali z D3 začela sem dajat kapljice po prvem pregledu pri P ko mi jih je napisal ....D3 mislim ne da se primerjat kok so boljše ...res nobenih krčev več ni bilo

clock-img

16.12.2008, 14:20

clock-img

benika

pencil-img

7793

IZVIRNO SPOROČILO: Petr_a

Vtipkaj v iskalnik pa dobiš svoj odg na vprašanje kaj pravite na to



Se strinjam, boš mela čtiva za cel danuser posted image

clock-img

16.12.2008, 15:41

clock-img

uursa

pencil-img

174

Hčeri sem jih dajala zelo kratek čas,sinu pa sploh ne zarad krčev.Pa je vse ok.

clock-img

16.12.2008, 17:10

clock-img

poli*

pencil-img

2407

Meni so dali D3- dodajat pa sem jih začela pri dopolnjenem 6. tednu

clock-img

16.12.2008, 17:42

clock-img

zmajaz

pencil-img

5781

Saj se sploh ne spomnim več, kdaj sem jih začela dajati user posted image  - ko nam jih je P dal. Vem pa, da sem jih zelo zelo počasi uvajala - namesto bi začela z eno kapljico in vsak dan povečevala za 1, da bi v 1 tednu prišla na 7, sem povečala vsakih nekaj dni. Dokler nisva prišli na 5, je bilo vse v redu, potem jo je pa začelo malo matrat. Pa sva jih za nekaj dni ukinili, in potem sem ji spet nekaj časa dajala po 4. Nato pa šele čez par tednov povečala dozo. Res je nekaj časa dobivala manjšo dozo od predpisane, a se nisem veliko sekirala - kaj pa včasih, ko jih sploh bilo ni. Pri enih 4 mesecih pa sva potem začeli dajati po 7 na dan in takrat ni bilo več problemov. Od šestega meseca naprej pa se doza itak poveča že na 10 kapljic. Moja user posted image  ji zdaj prav obožuje - kot bi dobila posladek. user posted image

clock-img

16.12.2008, 18:23

clock-img

majči22

pencil-img

735

Začela sem takoj, ko sem jih dobila! Po prvem pregledu. Kakšen dan sem vmes pozabila, drugače pa redno dajem!

_____________________________

Sploh ni težko doseči, kar si želiš,
samo želeti si moraš dovolj močno!!!

clock-img

16.12.2008, 20:09

clock-img

majaS80

pencil-img

215





Začeli smo po prvem obisku pri pediatru,
dajemo jih vsak dan in je vse ok,
res pa je, da smo začeli zelo počasi,
najprej 1 kapljico par dni, potem 2 nekaj dni....
v 3 tednih smo prišli na 6 kapljic
da se telo sproti navadi in sploh ni bilo krčev....




_____________________________

MajaK

clock-img

16.12.2008, 20:09

clock-img

vodica

pencil-img

98

nikoli jih nisem dajala pa so vsi trije zdravi.

clock-img

17.12.2008, 12:45

clock-img

vrtnica123

pencil-img

89

Na kakšen način jih pa dajete na žličko ali v mleko?

clock-img

17.12.2008, 13:21

clock-img

Hope2

pencil-img

7572

Ne vem ali smo mi izjema ali je larifari z krči in kapljicami.  Naš je imel redno krče in ko nam je pediatrinja (prvi obisk pri 1 mesecu) dala AD3, sem rekla da ima že fajne krče. Rekla je naj začnemo z 1 in povečujemo za eno, do 7-8 kapljic, če bi bilo hudo pa naj pridemo nazaj in bo dala druge (najbrž samo D-vitamin). Danes smo na 6 kapljicah in v teh dneh nima nič hujše krče, s tem, da sem jaz te dni še jedla hrano, ki ga je prej zelo matrala.
Jaz bi mu jih kljub krčem dajala, saj lažje zdaj potrpimo s krči, njemu pa dam vetrovne kapljice ob hudih krčih, kot pa da bi imel kaj narobe z očmi ali kostmi. Če bi bilo zelo hudo s krči, pa bi vsaj D3 jemali.

clock-img

17.12.2008, 13:22

clock-img

Hope2

pencil-img

7572

IZVIRNO SPOROČILO: vrtnica123

Na kakšen način jih pa dajete na žličko ali v mleko?



Na žličko si nakapam nekaj mojega mleka, pol pa še kapljice.

clock-img

17.12.2008, 13:39

clock-img

vrtnica123

pencil-img

89

A potem je boljš če počasi dodajam kaplice- ker midve bova danes začele z jemanjem? Ker v lekarni je rekla 5 kapljic na dan?

clock-img

17.12.2008, 18:50

clock-img

**Petra**

pencil-img

1351

Jst dajem same kapljice na žličko (brez mleka). Jih pa kar dostikrat pozabim user posted image user posted image user posted image

clock-img

17.12.2008, 20:00

clock-img

liliana

pencil-img

10282

Jaz sem začela pri 6 tednih z AD3, krče pa je imela že kaka dva tedna pred kapljicami.......dajala sem ji pa tako, da sem jih dala v cucelj od stekleničke in prelila z malo mleka.....in do enega leta smo AD3 redno vsak dan jemali.....

clock-img

17.12.2008, 22:39

clock-img

evi28

pencil-img

253

Dobila sem jih pri njenih 6 tednih oz začela dajat. Ni bilo nobenih problemov in zdaj, ko vidi stekleničko s kapljicami, že začne usta odpiratuser posted image . Nisem pa nikoli pomislila, da ji jih nebi dajala.

clock-img

17.12.2008, 22:45

clock-img

lejla969

pencil-img

363

Jaz sem začela s kapljicami pri štirih mesecih in pol. Najprej 1, potem 2 itd. do 6. Zdaj dajem vsaki dan zjutraj po 6 kapljic na žličko. Takoj za tem mu dam čaj. Prej mu jih pa nisem dajala, ker je imel ful krče.

clock-img

17.12.2008, 22:52

clock-img

ronja

pencil-img

15289

Ne vem ali smo mi izjema ali je larifari z krči in kapljicami


Ronjina pediatrinja prisega, da kapljice nimajo nič s krči, razen, da se jih začne dajat približno ob istem času, kot se navadno pojavijo krči (2 mesec življenja). No, Ronja ni imela krčev, ne pred kapljicami, ne po njih, tako da ne morem nič rečt, nanjo niso slabo vplivale in če nekaj ne škodi, pa lahko koristi, potem to naredim.
Dala sem jih same, ker se je mala itak polno dojila, na žličko in ni bil nikoli problem. Res pa smo začeli počasi in počasi nadaljevali, ker je bilo itak poletje in mala skoz zunaj, tako da ni bilo treba hitet.

clock-img

20.12.2008, 09:40

clock-img

botrca

pencil-img

14679

IZVIRNO SPOROČILO: majaS80





Začeli smo po prvem obisku pri pediatru,
dajemo jih vsak dan in je vse ok,
res pa je, da smo začeli zelo počasi,
najprej 1 kapljico par dni, potem 2 nekaj dni....
v 3 tednih smo prišli na 6 kapljic
da se telo sproti navadi in sploh ni bilo krčev....





enako

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem