cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

AB rocket

  
clock-img

11.09.2007, 21:05

clock-img

mojcaziga

pencil-img

1897

Pozdravljene!

Je že katera naročila? Ali je sploh že dobavljiv al se bo zgodba z leg magic-om ponovila? V glavnem, kako se vam zdi. Vem, da ni učinka brez vadbe, ampak včasih se kakšna stvar izkaže za totalen nateg kljub uporabi.

Razmišljam, da bi naročila, ampak bom še počakala na kako mnenje.

Lp, Mojca

< Sporočilo je popravil petka -- 25.9.2007 9:37:16 >

clock-img

12.09.2007, 07:31

clock-img

puncica

pencil-img

9847

kako pa izgleda in kaj, katere mišice bi naj krepila?

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

clock-img

12.09.2007, 07:47

clock-img

lejci86

pencil-img

114

jst si ga tudi ogledujem

clock-img

12.09.2007, 08:06

clock-img

mojcaziga

pencil-img

1897

IZVIRNO SPOROČILO: puncica

kako pa izgleda in kaj, katere mišice bi naj krepila?



Evo, tukaj si lahko pogledaš Lp, Mojca

< Sporočilo je popravil win -- 20.1.2009 22:52:19 >

clock-img

03.10.2007, 11:01

clock-img

binica

pencil-img

512

A ga je katera od vas potem naročila? Ima katera izkušnje s to napravico?
Izgleda namreč prav fajn....

clock-img

09.01.2008, 17:24

clock-img

binica

pencil-img

512

A ga res nobena ni naročila?? Mene tako matra, pa mi je škoda vrč spet 80 EUR stran.... pa da mi potem ne bi bil všeč....

clock-img

09.01.2008, 17:54

clock-img

reflekoterapevtka

pencil-img

15

oj sicer nimam napravce pa vendar...tudi sama sem na enakem kot ti, odločujem se za nakup te napravce vendar ne vem ali naj kupim ab rocketa ali ab king pro.Cena mislim da je ista  razlika je v  tem, da deluje ab king pro kvalitetneje, ima pa drugo slabost zavzeme več prostora,ki ga sama nimam.Obe napravici si lahko ogledaš na spletni strani
in obe sta za trebušne mišice!

Sama se nenehno sprašujem in še nisem dobila odgovora če napravica nič ne drsa sem in tja ( po tleh) med izvedbo vaj glede na to, da je nikjer ne fiksiraš!?

lp

< Sporočilo je popravil win -- 20.1.2009 22:52:52 >

clock-img

10.01.2008, 10:11

clock-img

mojcaziga

pencil-img

1897

Torej, imam Ab rocket in delam kak teden tako da nekih rezultatov - vidnih še ni. Zanj sem se odločila zaradi velikosti. Je pa tako, da imaš priložene 3 različne težavnostne vzmeti in prve dve lahko daš kr stran, ker je z njimi ful enostavno delat in sem sama preskočila kar na vzmeti za zahtevnejše uporabnike user posted image user posted image user posted image  in jih delam po 100 na dan, če imam čas še kaj zraven in morm rečt, da me je prvih par dni kar cukalo in sem po dolgem času začutila, da imam poleg špeha še nekaj mišic user posted image
V glavnem, sem z njim kar zadovoljna, je pa res, da moraš delat.

LP, Mojca

clock-img

10.01.2008, 20:49

clock-img

reflekoterapevtka

pencil-img

15

hvala za svoje izkušnje ter mnenje,ki si ga podelila z nami!

lp

clock-img

11.01.2008, 18:31

clock-img

binica

pencil-img

512

Jaz sem se odločila - grem jutri ponj user posted image user posted image user posted image

clock-img

13.01.2008, 09:03

clock-img

mala zirafa

pencil-img

2483

Meni je tudi všeč, ampak imam občutek da te tiste vzmeti kar same potisnejo gor.Ne predtavljam si mehanizma.Sicer delam trebšnjake na tleh s pomočjo lastne teže.Se mi že malo poznauser posted image .

clock-img

13.01.2008, 17:22

clock-img

binica

pencil-img

512

Evo, sem ga nabavila. Včeraj se mi je zdelo ful enostavno delat nanj trebušnjake, ko sem se pa danes spravila nanj, mi nikakor ni šlo...očitno sem včeraj pretiravala, ker sem iz nule naredila 100 trebušnjakov, danes sem pa jedva prišla do 50...

Naprava nič ne drsi in je veliko lažje delat nanj kot na AB king pro (ga ima tašča), se mi pa zdi malo precenjena...

Bom čez čas javila kakšni bodo rezultati...

clock-img

15.01.2008, 12:18

clock-img

nincy

pencil-img

390

Jaz sem sprobala oboje.
Ab king pro sem imela sposojeno in sem bila z njim zelo zadovoljna.
Ab rocket sem pa kupila, in ga zdaj 8 dni od kar ga imam uporabljam vsak dan, 5 minut.
Kaj pa vem, nekih rezultatov še ni. Nekak mi je bil ab king pro bolj všeč, se mi zdi da je ab rocket kar preveč enostaven.

Ena je spraševala, če naprava drsi na tleh...NE user posted image

clock-img

15.01.2008, 12:56

clock-img

mojcaziga

pencil-img

1897

IZVIRNO SPOROČILO: nincy

Kaj pa vem, nekih rezultatov še ni. Nekak mi je bil ab king pro bolj všeč, se mi zdi da je ab rocket kar preveč enostaven.



Kot sem že sama malo višje rekla, so notri tri vrste uteži. In dvojne lahko daš kar stran, ker z njimi moj 5-letnik dela kot za šalo. Zdaj pri črnih utežeh in če res delaš pravilne trebušnjake pa je kar učinek - še vedno ne kot v reklami ko vidiš tiste moške radiatorje, pa ja user posted image user posted image

Za nek stalen rezultat pa ga imam še prekratek čas.

LP, Mojca

clock-img

19.01.2008, 17:29

clock-img

binica

pencil-img

512

Jaz ga imam sedaj en teden in sem kar zadovoljna z njim. Ko sem prej delala sama trebušnjake sem vedno ful napenjala Glavo in me je vse bolelo, sedaj pa imam glavo in hrbet podprto in dejansko se napenja trebuh. Delam pa tudi jaz s ta težjimi vzmetmi, kakih 120 na dan...

No, če bom vztrajna bodo do poletja sigurno rezultati user posted image user posted image user posted image .

Rada bi se znebila tistega zoprnega trebuha, ki mi je ostal po porodu - tam, pod popkom user posted image

clock-img

24.03.2008, 16:18

clock-img

spetkrena

pencil-img

3

Kje se pa ta zadeva, razen v Top shopu, še kupi?

clock-img

25.03.2008, 22:00

clock-img

rikica

pencil-img

294

Moja teta si ga je kupila v intersparu.Jaz pa ga čakam da pride po pošti iz top shopa.

clock-img

21.05.2008, 20:40

clock-img

Alfabeta

pencil-img

3228

No, tiste ki ste pred meseci odgovorile, da ste kupile Ab rocket... Ste vztrajale, se kaj pozna... Je učinek?

Jaz sem ga namreč danes naročila.

Hvala!

LP A.

clock-img

03.07.2008, 12:30

clock-img

mirabela

pencil-img

242

vceraj smo ga kupili, rezultate sporocim user posted image , upam da mi bo pomagalo user posted image

clock-img

07.07.2008, 15:14

clock-img

puncica

pencil-img

9847

IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

No, tiste ki ste pred meseci odgovorile, da ste kupile Ab rocket... Ste vztrajale, se kaj pozna... Je učinek?



Po moje jih je prej kot bi bili rezultati minilo user posted image

clock-img

10.07.2008, 19:43

clock-img

rikica

pencil-img

294

Jaz sem shujšala 10 kg v kombinaciji orbitrek in ab rocket.Skoraj vsak dan 3 mesece 35 minut orbitreka in nekje 200 trebušnjakov na ab rocketu.Definitivno deluje,samo delat je treba.user posted image user posted image user posted image

clock-img

23.07.2008, 09:23

clock-img

Miška2006

pencil-img

2585

Se ga je že kdo naveličal in bi ga prodal?

clock-img

28.07.2008, 13:47

clock-img

mirabela

pencil-img

242

do zdaj  shujsala 7kg, user posted image  user posted image  user posted image  orbitrek+AB rocket  user posted image  gremo naprejjjjjjjuser posted image

clock-img

19.08.2008, 09:46

clock-img

karmy85

pencil-img

339

Pozdravljene!

Včeraj sem naročila AB ROCKET in me še zanimajo vaše izkušnje z njim.
Kombinirala bi orbitrek vs.ab rocket in seveda zdrava prehrana.

clock-img

18.09.2008, 18:09

clock-img

poli*

pencil-img

2407

ojla pupike. mene zanima, kako napredujete... mislim predvsem na delovanje ab rocketa- se splača?
sporočite

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem