cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

90 dni-če grešiš...?

clock-img

24.02.2006, 18:32

clock-img

cincamarinca

pencil-img

50

Živjo!

Zanima me, kaj je dan za tem, ko si se pregrešil? V knjigi piše: "Če ste se med dieto pregrešili, nič zato, nadaljujte z dnevom, ki je na vrsti." In me zanima: npr. če grešim na dan, ko bi moral biti OH, se potem ta OH dan kar preskoči in je naslednji dan sadni, ali se pač tisti dan "ne šteje" in je naslednji dan OH? Kaj od tega pomeni to, kar piše v knjigi?
Že vnaprej hvala!

clock-img

24.02.2006, 18:35

clock-img

Anonimen

če grešiš na OH dan, je naslednji dan sadni, ne OH..

itak boste skupaj hujšale in tako imate vedno vse isti dan..

clock-img

24.02.2006, 21:03

clock-img

cincamarinca

pencil-img

50

jaz z nikomer ne hujšam (misljeno v kateri od teh skupin). mogoče sem izbrala slab primer, ker je po OH tako ali tako "bolj lahek dan" - sadni. zato me je zanimalo. al pa, če grešiš na sadni dan, a je naslednji pol kar proteinski al sadni, glede na to, da si ga spustil... ?

clock-img

24.02.2006, 21:07

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Lej, čisto preprosto. Ni važno, na kateri dan grešiš, pač grešiš, naslednji dan nadaljuješ s tistim, ki je na vrsti, ne s tistim, katerega si zavozil. Ni popravnega izpita!user posted image
Torej, v tvojem primeru, če grešiš na sadni dan, je naslednji beljakovinski. Simpl.

Vrstni red dnevov je ves čas enak, se ne menja, ne glede na to, koliko in kdaj grešiš.

Pa čimmanj grešenja ti želim. LP, Taška

clock-img

24.02.2006, 21:08

clock-img

Pi-kica 1

pencil-img

1526

Jaz sem vedno kar nadaljevala z dnevom, ki je na vrsti. Torej, če sem grešila na sadni dan, je bil potem ravno tako na vrsti beljakovinski dan. sicer pa je po eni verziji po grehu na vrsti vodni dan.
Čim manj grehov in čim več uspeha pri dieti!

LP

Pi-kica

clock-img

24.02.2006, 21:11

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Ha, ha, zdejle sem pa ob temle eno pametno pogruntala. Grešim na OH dan (požrem preveč čokolade) in potem ponovim OH dan - za kazen.user posted image user posted image user posted image

Cincamarinca, da ne boš mislila, da se smejim tebi, smejim se sebi, kaj moji 'bolni' možgani pogruntajo - se vidi da imam danes sadni dan, pa imam neke nore ideje.user posted image

clock-img

24.02.2006, 21:16

clock-img

cincamarinca

pencil-img

50

IZVIRNO SPOROČILO: taška30

Ha, ha, zdejle sem pa ob temle eno pametno pogruntala. Grešim na OH dan (požrem preveč čokolade) in potem ponovim OH dan - za kazen.user posted image user posted image user posted image

Cincamarinca, da ne boš mislila, da se smejim tebi, smejim se sebi, kaj moji 'bolni' možgani pogruntajo - se vidi da imam danes sadni dan, pa imam neke nore ideje.user posted image



saj ni panike. pa ni fore v tem, da bi grešila s sladkim, ampak moram sprobat še nekaj za v poročni meni, preden se dokončno dogovorimo, in bodo pač beljakovine.... pa seveda OH zraven...

clock-img

24.02.2006, 22:08

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Ha, ha, zdejle sem pa ob temle eno pametno pogruntala. Grešim na OH dan (požrem preveč čokolade) in potem ponovim OH dan - za kazen.



Taška - pa smo te. Grešiš v mislih in v resnici. user posted image
Sicer pa, če razmislim, ideja sploh ni tako slaba. user posted image  
Ampak midve sva odločne in si bova to privoščile 1. aprila user posted image . Pa onim, ko začnejo s prvim hujšat, tega ne pozabiva omenit (bojo ravno na sadnem dnevu) user posted image user posted image  - saj ne bodo vedele ali je prvoaprilska potegavščina ali ne user posted image user posted image .

Cincamarinca - vidim, da si ugotovila, da greš naslednji dan normalno naprej. Ene pa si vzamejo naslednji dan sadni - za kazen (jaz že ne user posted image ).
Če pa izbiraš za poročni meni, pa se ti oprosti taka greška.



_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

27.02.2006, 09:26

clock-img

breda

pencil-img

40

Ej ste mi pa polepšale dan?user posted image user posted image Cel vikend sem ga sračkalauser posted image , pa sem danes sklenila imeti vodni dan(na vrsti je sicer beljakovinski), pol sem že malo omilila zadevo in dodala še malo sadja, sedaj pa odprem tole temo in jupi!!! Lahko normalno jem beljakovinceuser posted image user posted image

clock-img

27.02.2006, 09:44

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

Tudi meni so se porajali dvomi kaj storiti v nedeljo, ko imamo sadni dan, pri nas pa krst. Nobene pametne ideje nisem imela za to slavnostno kosilo. Potem pa sem se odločila, da bom kar malo grešila, saj do sedaj nisem. S prva sem mislila, da imamo B dan,  pol sem pa pogruntala, da je v sredo vodni in v nedeljo sadni. Nič hudega, bom pač malo gređila, a ne preveč, da ne bo v torek tehtnico razneslouser posted image user posted image user posted image

clock-img

27.02.2006, 09:57

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: cincamarinca

saj ni panike. pa ni fore v tem, da bi grešila s sladkim, ampak moram sprobat še nekaj za v poročni meni, preden se dokončno dogovorimo, in bodo pač beljakovine.... pa seveda OH zraven...



Cincamarinca, jaz mam pa drugo idejo! Dej ti povabi na tole pokušino še nas, pa se bodo ti grehi malo porazporedili.user posted image Zakaj bi vse sama prenašala? user posted image

clock-img

27.02.2006, 15:16

clock-img

cincamarinca

pencil-img

50

prepozno... že sprobano. in bilo je odlično!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem