cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

90-ločevalna dieta????????

clock-img

28.01.2007, 20:47

clock-img

lin

pencil-img

2504

Par vprašanj!Če se kateri ki obvlada da odgovorit.(Aja pa me še zanima kolko točno se je držite tiste ki hujšate?)
- se lahko za zajtrk poje  mandarino in jabolko(različna sadeža)?
- ko je recimo škrobni dan, cvrt krompir?
- se lahko npr. grah malo popraži na putru?
- kolko vode na dan cca. spijete?
- ko je belj.dan recimo cvrto jajce ali na proteinski pečene hrenovke(na kapli olja) ali čevapčiče?
- ko je dan Oh kaj pojeste za sladico?A sta to 2 različna kosa torte,recimo sadna pa čokoladna,...?

Zanima me, če ste tiste, ki ste malo guljfale pa recimo vseeno kljub dieti vsako jutro spile kavo vseeno shujšale?
Namreč za mano možem in taščo je teden diete, pa smo malo gulfali.
Tako da če se kateri ljubi me lahko da na seznam samo sem zelo malo za računalnikom tako da mi ne zamerit če se bom poredko oglašala.Moj cilj je 5 kg,zdaj je minus 1,5 kg,Aja danes imam dan OH!
Lep pozdrav

clock-img

29.01.2007, 06:43

clock-img

Anonimen

Lin probala ti bom malo odgovoriti,še bolje je,da se nam pridružiš,če to želiš.
Sprašuješ,če lahko na škrobni dan ješ ocvrt krompir.Po pravilih ne smemo jesti ocvrtih stvari.Krompir lahko pražiš,kuhaš ali ga spečeš na malo olivnega olja.Zelenjavo lahko popečeš na olivnem olju,maslo ni dovoljeno.Tudi hrenovke lahko popečeš in čevapčiče lahko ješ na beljakovinski dan.Sladico ješ tisto,ki ti paše,zraven pa obvezno rebro navadne čokolade.
Kar se tiče tekočine je dobro popiti čimveč.Najbolje je voda ali nesladkani čaj.Kavo mislim,da vse pijemo,saj je dovoljena,vendar brez mleka,čeprav ne bo velike škode,če jo boš pila z mlekom.
Če se nam boš pridružila boš zvedela,kar te še zanima.

clock-img

29.01.2007, 19:03

clock-img

lin

pencil-img

2504

Dalija hvala da si si vsela minutko zame.Se vam pridružim,samo kot sem že prej napisala nisem vsak dan za računalnikom ker mi enostavno neznese.
No v katero skupino spadam?Tehtanja so v ponedeljkih ne?

clock-img

29.01.2007, 19:28

clock-img

Anonimen

Smo Mini Bikinke,tehtamo se pa ob sredah.Lahko se nam pridružiš.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem