cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

7M PO PORODU,M ŠE NI,JE ZANOSITEV SPLOH MOŽNA?

clock-img

08.05.2008, 23:11

clock-img

SCENIC

pencil-img

19

Mene pa zanima naslednje. Sem 7 M po porodu, M še nisem dobila, niti "znaka" ni da bo prišla, sem skozi polno dojila od 6M pa smo začeli z uvajanjem GH. Ampak še vedno DOJIM!! Rada bi vedela ali obstaja možnost da zanosim še preden pride prva M? user posted image  Ali dokler ni M skoraj ni te možnosti? Hvala za odgovore

clock-img

08.05.2008, 23:13

clock-img

Lunc_a

pencil-img

1258

samo mi ne povej,da misli šda je dojenje zaščitauser posted image
ja,prej nastopi O ,potme pa M in zanositev je možna

clock-img

08.05.2008, 23:13

clock-img

julci

pencil-img

3398

Moja mala je stara 11 mesecev,dojim M pa še nisem dobila.

_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996




clock-img

08.05.2008, 23:17

clock-img

sandra85

pencil-img

5983

2 moji prijateljici sta dobile M 11 mesecev po porodu, tako da se ne sekiraj, sicer pa je zanositev sigurno možna. naredi test

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

clock-img

08.05.2008, 23:34

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Seveda je možna zanositev.

clock-img

09.05.2008, 08:59

clock-img

2 Sraki

pencil-img

1159

Jaz sem tako zanosila, da še nisem dobila M. Ovulacija je itak pred njo, tako da je možnost seveda tudi pri tebi.

clock-img

09.05.2008, 09:35

clock-img

annie

pencil-img

1049

Moj mali bo kmalu star 8m in ga še tudi dojim, M pa še tudi nimam, za kar sem vesela user posted image ...je sploh nič ne pogrešam user posted image . Seveda pa je zanositev možna.

clock-img

09.05.2008, 09:54

clock-img

tikatoka

pencil-img

375

M sem dobila po 14 mesecih, dojila sem pa od 8M samo še zjutraj in zvečer. Ja, lahko zanosiš.

clock-img

09.05.2008, 11:52

clock-img

Anonimen

Dojenje NI zaščita. Seveda lahko zanosiš. Mogoče si že noseča. user posted image

clock-img

09.05.2008, 11:53

clock-img

SCENIC

pencil-img

19

punce, pa da ne bo pomote! Jaz sem zastavila to vprašanje, ker si ŽELIM zanositi ne pa, ker me je strah da sem morda že zanosila. user posted image user posted image user posted image

clock-img

09.05.2008, 11:58

clock-img

Anonimen

Aha, a tako torej. user posted image  Potem pa kar veselo na delo. user posted image

Držim pesti za user posted image . user posted image

clock-img

09.05.2008, 12:12

clock-img

SCENIC

pencil-img

19

Vem,vem, da dojenje ni zaščita ma mene bolj zanima to, da če M še po porodu sploh ni bilo ali se ovulacija vseeno zgodi ali ne in ali pol lahko zanosimo ali sploh ne...Uglavnem cela zmeda v moji glavi. user posted image  

clock-img

09.05.2008, 13:56

clock-img

lojzika

pencil-img

1052

Ja takrat se baje še najbolj rado prime, to so besede očka ki ima 5 otrok user posted image user posted image  enega za drugim

Tako da ja so možnosti

clock-img

09.05.2008, 16:49

clock-img

ursalara

pencil-img

2232

Seveda je možno naredi test

_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa

clock-img

09.05.2008, 17:05

clock-img

Klaudia

pencil-img

2758

Tukaj sem sama postavila podobno vprasanje:

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2694549

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

clock-img

09.05.2008, 22:37

clock-img

chezAnA

pencil-img

446

user posted image
Iz lastnih izkušenj ti povem, da je možno. Menstruacije po porodu sploh nisem dobila, zanosila sem 15. mesec po porodu, še dojim.user posted image

clock-img

10.05.2008, 23:03

clock-img

janja

pencil-img

1559

Seveda lahko zanosiš. Ker dojenje ni zaščita ravno zaradi tega, ker kljub temu, da še nimaš M imaš lahko ovulacije. Pa da ne bo pomote. Ovulacija ni pogoj za M. Nekatere ženske imajo lahko v ciklu tudi več ovulacij ali pa celo nobene.

Skratka SCENIC, želim da čimprej zagledaš spet user posted image . Kar veselo na delo.


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem