cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

5 minut, dovolj ali premalo?

clock-img

02.07.2007, 09:24

clock-img

nky 23

pencil-img

1512

najprej vsem enlep pozdrav.
Imam en manjši problemček. Moj sin star  1 mesec pri dojenju vleče samo dobrih pet minut. Ali se pri tem naje ali mu primankuje hrane? Mleka imam dovolj vendar ne vleče, če mu ponovno želim dati dojko pa plane v jok. Ali tudi vaši otroci jejo tako kratek čas in se pri tem dobro redijo??????????

hvala za odovore in lep dan!!!!user posted image

clock-img

02.07.2007, 09:42

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Dojenčki jedo različen čas. Če te skrbi, ga stehtaj pred in po obroku. Ampak verjetno ni razloga za skrb. Če bi bil lačen, bi jokal.

clock-img

02.07.2007, 09:50

clock-img

kjava

pencil-img

2416

Če ti mleko v velikem curku teče, se lahko tako hitro nasiti. Sicer pa-čez koliko časa pa hoče naslednji obrok?

clock-img

02.07.2007, 09:55

clock-img

moci

pencil-img

5572

meni je jedla manj kot 5 minut. patornažna pa mi je zagotovila, da se naje, ker se sliši kako požira. torej je mleko teklo hitro in mala je bila hitro sita. sicer pa - moje izkušnje - čim manj skrbi in vse bo v najlepšem redu.

clock-img

02.07.2007, 09:58

clock-img

eva1

pencil-img

4835

Luka je pil od rojstva do takrat ko sva prenehala z dojenjem ca. 20 minut...Alja pa že od začetka vleče max 10 minut, ponavadi okoli 5 in se naje! Otroci so si različni! ni kaj!

clock-img

02.07.2007, 16:35

clock-img

amy26

pencil-img

3072

Moja že od samega začetka je max 8 minut, najbolj pogosto pa na 3-6 minut, na teži pridobiva dovolj in tudi zadovoljna je, tako da očitno je 5 minut čisto dovolj.
Stara je pa 3 mesece.

clock-img

02.07.2007, 17:36

clock-img

nky 23

pencil-img

1512

hvala za vaše odgovore. moj sin je star 1 mesec in 4 ni. Ste me kar potolažile. imam pa še eno vprašanje kolikokrat na dan pa vam jejo, ker pravijo naj bi 8x, moj je tolikokrat, če štejem nočnepodoje zraven saj je na tri do štiri ure.

clock-img

04.07.2007, 21:43

clock-img

eya

pencil-img

4615

Ja, čisto fajn vama gre, dostikrat je. Sicer pa boš videla v posvetovalnici, ko ga bodo stehtali, če dovolj pridobiva.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem