cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

4-mesečnica grize - zobki?

clock-img

20.12.2009, 18:58

clock-img

TomTaylor

pencil-img

6915

Zadji teden me moja 4 mesečnica grize za bradavice. Tudi sicer si rokice tlači v usta in včasih ko me prime za prst si ga nato nese v usta in grize. Očitno je, da jo srbijo dlesni, ampak ali je možno, da bo tudi že kak zobek izrastel - pri 4ih mesecih?

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

clock-img

20.12.2009, 19:05

clock-img

Najki

pencil-img

1593

Ja nas jih je takrat enkrat pognal. zacetek petega meseca se mi zdi, je prvi ven pokukal. poglej, ce so dlesni trde, belkaste, ce podrsas po njih, lohk cutis, da bojo ven prisli.

clock-img

20.12.2009, 19:22

clock-img

Alex01

pencil-img

2289

Naš mali je bil 17. star 5 mesecev, pa imamo že dva zobka. Oba je dobil malo pred petim mesecem v razmaku petih dniuser posted image

clock-img

20.12.2009, 19:40

clock-img

manna

pencil-img

2556

TomTaylor, seveda vse to dela ker jo srbijo in matrajo dlesni. Kdaj bo pa zobek ven prišel, pa ne morš vedet. Eni dobijo v zelo kratkem času kar oba spodnja, eni se matrajo z enim cel mesec. Naša že od 4.meseca vse to počne kot tvoja, prvi zobek je pa prišel ven včeraj, ima 6 mesecev.

clock-img

20.12.2009, 21:42

clock-img

MAŠKA

pencil-img

1605

Moja hči je dobila prve zobke pri 3 mesecih.

_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

clock-img

21.12.2009, 09:24

clock-img

eternety

pencil-img

309

Naša je stara 4 mesece in ji že ima prvi zobek.

clock-img

21.12.2009, 11:35

clock-img

štrumfek

pencil-img

1618

mi tud čakamo na prvega.. grizemo pa vse kar dobimo pod roke (dlesni)user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem