cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

3MD in nizek pritisk

clock-img

29.10.2006, 07:55

clock-img

dory

pencil-img

8852

Bejbe eno vprasanje...sicer mi je tale 3MD ful ok, tud pocutje je ok, sam na cajte sem pa res k ozeta cunja, ponavadi za na sadni danuser posted image

Pritisk je relativno nizek, najvisjega dosezem s 102/60..no to je ze luxus:)...no na sadni/zelenjavni dan le ta se bolj pade in sem vrtoglava in brez energije...se to dogaja se kje?

drgac pa zadeva rula in tista,k se vsaj mal drzi ( k res ni teko ) pride do krasnih rezultatov :)

clock-img

29.10.2006, 08:52

clock-img

paris

pencil-img

1304

Jaz imam tudi nizek pritisk, na sadni dan sem se počutila bolje, če sem jedla tudi oreške, ki so dovoljeni, naprimer: neslane arašide, lešnike, mandlje, indijske oreške.....

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

clock-img

29.10.2006, 10:54

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Jst sem hujšala po Montignacu. Zdaj neki grešim, pritisk je bil padel na normalno, danes pa je bil 95/52. Zgleda, da ej tak dan.

Lp, D

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem