cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

3MD 90 dnevna

clock-img

19.07.2006, 16:48

clock-img

jana26

pencil-img

288

Vse tiste, ki ste že kadarkoli hujšale po tej dieti ali ste se nadaljnih 90 dni držale do 12. ure samo sadje?
Koliko kg ste potem še izgubile oziroma ste jih po tej dieti pridobile?
Ste imele morda težave z želodcem?


Hvala lepa za odgovore

clock-img

19.07.2006, 17:00

clock-img

Anonimen

Hujšala po tej dieti. Po končani dieti nisem v dopoldanskem času jedla samo sadja. Sem pa shujšala brez problemov še tri kg (po končani dieti).. Pa nisem posebej pazila kaj jem.

Nisem imela problemov z želodcem, sem pa (med dieto) imela probleme s prebavo, saj se mi je vsa stvar upočasnila (prej sem namreč imela super prebavo).

clock-img

19.07.2006, 20:06

clock-img

dory

pencil-img

8852

Jst koncujem tole dieto..mal tezav sem res mela z zelodce, a sem kmalu resila in za zajtr k banani dodala se kak jogurt...kile so sle pa kljub temu lepo dol...locujem in bom locevala se vedno, saj se mi zdi tak nacin prehrane zdrav, ce se pa na cajte pregresim s kaksno cokolado, pa tud ne bo konc sveta...

Naceloma sem si zadala izgubit 5kg..en teden pred koncem jih imam -7kg...pa tud pridejo pregrehe, zarad katerih pa mi ne gre gor niti ena dekca :)

clock-img

19.07.2006, 23:15

clock-img

CosmoGirl

pencil-img

102

Hm, a je normaln da gre teža nazaj gor? user posted image user posted image

clock-img

20.07.2006, 06:05

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Normalno je , da se zrediš nazaj, če se začneš spet nekontrolirano prenažirat. Logično! Če pa malo paziš, se en zrediš kar tako nazaj.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

20.07.2006, 06:07

clock-img

dory

pencil-img

8852

jst tud jem kaksen dan vse zivo...no pazim le,da ne mesam, da je med obroku mal lufta, kar se pa sladkarij tice, pa rajs ne bi...pa mi ni slo nc gor :)

clock-img

20.07.2006, 07:34

clock-img

al1*

pencil-img

2246

jaz sem končala z dieto konec marca. Moja sedanja teža je za 1,5 - 2 kg manjša kot na koncu diete. Obvezno zajtrkujem - kakšne kosmiče ali pa polnozrnat kruh. Pri prehranjevanju se bolj ali manj držim načel Montignaca, se pa kakšen dan konkretno pregrešim. 

_____________________________

lp

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem