cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

300ml čaja za 4 mecečnika, preveč?

clock-img

27.02.2007, 12:10

clock-img

_andreja_

pencil-img

953

Kaj menite ve je 300 ml čaja (najraje ima instant kamilice) preveč za 4 mesečnega dojenčka?? Kajti nor je na čaj in na flaško!!Se kar trese ko vidi flašo,....drugače je dojen

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

clock-img

27.02.2007, 12:14

clock-img

Lunc_a

pencil-img

1258

Če mu paše naj kar pije,otrok že ve

clock-img

27.02.2007, 12:16

clock-img

eva1

pencil-img

4835

če se kljub čaju dovolj redi je ok!

clock-img

27.02.2007, 12:16

clock-img

piščanc

pencil-img

3674

če napreduje po teži, potem je res žejen. ampak jaz sem se pri dojenju raje držala pravila, če je popil več kot 30ml čaja, je bil lačen.

_____________________________

iz malega zraste veliko

clock-img

27.02.2007, 12:20

clock-img

bipsy

pencil-img

196

Pozdravljena!!!

Jaz menim, če otrok normalno in lepo napreduje na teži potem ni potrebno delat panike, menim da je zelo dobro,da otrok pije čimveč tekočine,saj s tem izloča vse nepotrebne snovi v telesu.V tvojem primeru pa se ti lahko zgodi, če je otrok polno dojen, in kljub temu popije 300ml čaja, to pomeni,da po vsej verjetnosti kakšen obrok izpusti,kar pa se s časom zgodi,da boš imela manj mleka, saj veš kako to poteka pri dojenju povpraševanje-ponudba.Skratka,saj kot sem že omenila,če je napredek na teži potem so skrbi odveč.

Lp

clock-img

27.02.2007, 13:22

clock-img

Samoyedka

pencil-img

536

Kaj bi jaz dala, da bi naš pol-letnik popil 30ml čaja user posted image . Zdaj ga fintiram z razredčeno čežano, da bo vsaj malo več popil- je pa na adaptiranem mleku in gostih obrokih.

_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...

clock-img

28.02.2007, 11:41

clock-img

lenika

pencil-img

6143

IZVIRNO SPOROČILO: Samoyedka

Kaj bi jaz dala, da bi naš pol-letnik popil 30ml čaja user posted image . Zdaj ga fintiram z razredčeno čežano, da bo vsaj malo več popil- je pa na adaptiranem mleku in gostih obrokih.


Naš nekje do 7. meseca tudi ni hotel piti, potem se mu je pa kar naenkrat odprlo in sedaj pri 9,5 mesecih spije od 3-5dcl nesladkanega čaja ali vode na dan.

clock-img

02.03.2007, 21:02

clock-img

Anonimen

Naš  4m user posted image  tudi spije od 2 - 3 dcl čaja na dan. Komarčkovega, sedaj mu pa jabolčnega uvajam. Pa mislim, da je to čisto ok, saj smo mi tudi žejni po mleku, ker je masten. Pa potem še vseeno normalno je. Je pa dojen.

LP

clock-img

03.03.2007, 08:38

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Ravno včeraj sem na pregledu vprašala pediatra, koliko čaja na enkrat naj dam naši 3-masečni punčki in je rekla, da če je polno dojena, da nekje med 30-50ml, kar je več je otrok lačen.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem