cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

3. razred Peter in volk

clock-img

19.10.2010, 17:57

clock-img

dskubin

pencil-img

2326

Ker sem v tujini in daleč od doma, kjer se to nahaja, iščem dobro dušo, ki bi mi bila pripravljena poskenirati slikice iz učbenika za glasbo za 3. razred (mislim da so ene 4 strani) in sicer glasbene pravljice Peter in volk, pa mi poslat na mail.

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

clock-img

19.10.2010, 18:57

clock-img

gita10

pencil-img

1507

Če se ne bo nihče prej našel bom jaz učbenik dobila v petek, ko otroci prinesejo stvari domov in ti lahko takrat skeniram. Mu bom naročila sicer za jutri ampak kolikor mojega sina poznam močno dvomim, da se bo spomnil prinesti učbenik domov.

clock-img

19.10.2010, 21:12

clock-img

dskubin

pencil-img

2326

Iii Gita10, bi ti bila zelo zelo hvaležna. Sej mi to doma imamo, samo sedaj smo v Angliji in nismo prinesli s sabo, je pa to najljubša pravljica mojega sineta. In tu morajo sedaj nest v šolo najljubšo pravljico, pa njemu ni dovolj dobra knjigica, ampak si želi nest prav tele slikice (doma sem mu namreč skopirala pa laminirala, da si lahko ogleduje in obrača po mili volji).

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

clock-img

21.10.2010, 15:37

clock-img

dskubin

pencil-img

2326

Gita10 - sem že dobila, je bla ena knjižnjičarka tako prijazna, da je poskenirala in poslala user posted image Ampak najlepša hvala tudi tebi za dobro voljo!

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem