cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

2 mesečna ločevalna dieta 9 dan ( sadni )

clock-img

07.07.2007, 10:52

clock-img

barcaffe

pencil-img

315

user posted image sadje, vitaminčkiuser posted image


Zajtrk: 1 nektarino
kosilo: 2  nektarine
večerja: banani
Vmes pa vode in vodice na potoke.


Nič kaj pestro ne bo danesuser posted image

clock-img

07.07.2007, 13:07

clock-img

Allia

pencil-img

251

Matr barcafe,pa saj ti nič ne ješ.user posted image Povej mi, kako zdržiš s toliko malo hrane?jaz sem že do zdaj na vsake 2 uri jedla sadje.Za kosilo sem pa spet kiksnila in sem pojedla 1 njok z marmelado.Zdaj pa navali na vodo.Se mi zdi,da sem še bolj lačna, ker pozabljam piti vodo.

Komaj čakam da dobim leg magic.Baje še 4 tedneuser posted image preden ga dobim.

clock-img

07.07.2007, 16:31

clock-img

barcaffe

pencil-img

315

user posted image Pa če moram zdržat, pa shujšaaaat. Danes sem celo  Donat pozabila kupit!!!user posted image

Drugač pa...sej je kriza, priznam, samo volje imam pa kot bik.user posted image To me drži pokonci, da preguram čez dan.
Pa ful je težko čez trgovino hodit, ko toliko slastnih zadev vidiš, in se sprehajaš mimo. te kar sam pršutek kliče " Vzemi mee", ampak jaz zavijem z očmi ga kruto ignoriramuser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

07.07.2007, 21:53

clock-img

Allia

pencil-img

251

Jaz te res občudujem in bi rada imela malo tvoje volje, ker je sama ne premoremuser posted image
Povej mi prosim koliko si izgubila v 1 mesecu?
Mene ponavadi zvečer zagrabi švohost in slabost in potem grem v hladilnik.Cel dan se pa držim diete.Brezveze.Enostavno nimam več moči.

Mal sem pojamrala.Jutri pa znova beljakovinski dan.

clock-img

07.07.2007, 23:39

clock-img

barcaffe

pencil-img

315

Izgubila sem 5.5 kg.user posted image user posted image
Se mi ful fajn zdi res.user posted image
Tko da zdaj mam 61 kg, ( velika sem 164) še 4-do 5kg izgubim pa sem na konju!!!!!user posted image
Pa sej sem povedala, da je meni na cajte tut fuuul hudo. Pa grem potem malo ven, al pa kaj pospravljat pa nekako zamotim lakoto. Pol pa če je res hudo, grem se pa z vodo nalivat.user posted image
Se mi pa zdi, da vseeno vsak danj manj čutim lakoto, in stiskanje v želodcu. Se telo navadi, da dobi malo, pa si nekako razporedi čez danuser posted image

Se pa zeelo veselim jutrišnjega dneva "kot otrok sladkarije", da bom lahko jedla meso, ki ga mam ful rada.
Piščanca na soli bom spekla, ker ga ni treba polivat z maščobo, in je bolj pust.

Allia!!!
Pošiljam ti na tone voljeuser posted image optimizma in vztrajnostiuser posted image

clock-img

08.07.2007, 06:07

clock-img

Allia

pencil-img

251

Joj, hvala ti. Mogoče čutim še več švohosti, ker se mi mala zbuja ponoči in malo spim.Čez dan ima pa tolk kondicije kot da bi imela kje motor naštelanuser posted image ...in potem zmanjka moči.Ampak danes grem spet veselo na beljakovine.
Jaz imam tudi 164 cm, ampak 68,5 kg, sem jih imela že 66, pa je zmanjkalo volje.Matr sm jezna.Rada bi pa tudi prišla na toliko kg kot ti.Idealno bi bilo 55 kg,ampak......sanja svinja kukuruz..al kako že pravjouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz bom danes naredila polpete.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem