cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

2 mesečna ločevalna dieta 14 dan ( beljakovine )

clock-img

12.07.2007, 10:07

clock-img

barcaffe

pencil-img

315

Po včerajšnem nenehnem kruljenju po želodčku, se bo danes malo moj buši najedel...meska sevedauser posted image
zajtrk:breskvi
kosilo: en pečen šniceljuser posted image ....( komaj čakaaaam)
malica: voda
večerja: sadje ( nevemkatero)

user posted image user posted image

clock-img

12.07.2007, 11:20

clock-img

tinx

pencil-img

88

sorry ker te popravljam,ampak a ni pri tej dieti ,da moraš za večerjo jesti isto kot za kosilo se pravi beljakovine (meso).Sadje pa samo zjutraj.user posted image

clock-img

12.07.2007, 17:57

clock-img

barcaffe

pencil-img

315

Vem, da je treba jesti enako za kosilo in večerjo, ampak meni strašno škodi jesti zvečer in zato jaz jem zvečer samo sadje, ali pa nič (kar je zelo pogosto)


V končni fazi, mi je pa samo do tega, da se mi skrči želodec, da pojem manj kot sem prej.
In jesti zvečer itak ni zdravo...tako pravijo a ne??user posted image user posted image


clock-img

12.07.2007, 22:32

clock-img

Allia

pencil-img

251

Jaz vam ne sledim več z dieto in ta teden štrajkam, ker imam seminarje ki trajajo cel dan in ne morem izvajat te diete.Bom nadaljevala naslednji teden.

clock-img

13.07.2007, 08:24

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

13.07.2007, 12:07

clock-img

tejč

pencil-img

1926

Živjo,
ve že pridno garate, jaz sem se določila, da pričnem z dieto 19.7.-lahko pišem kar pri vas???

clock-img

13.07.2007, 17:09

clock-img

LERO

pencil-img

828

Seveda.  

clock-img

13.07.2007, 18:48

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

13.07.2007, 19:19

clock-img

barcaffe

pencil-img

315

welcome med nas.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem