cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

2 mesečna ločevalna dieta 11 dan (škrob)

clock-img

09.07.2007, 08:11

clock-img

LERO

pencil-img

828

Zajtrk: nektarini
Kosilo: krompirček in solata
Večerja: isto


Tako sem jezna, ker sem se včeraj pregrešila s pico. V bistvu sem grešila samo s testom, saj smo včeraj lahko jedle beljakovine. No, danes sem se stehtala, pa mi je pokazalo 1,8 kg več. Jutri imam tedensko tehtanje, pa bo verjetno rezultat ful slab, razen če se bo to danes spraznilo.

clock-img

09.07.2007, 11:48

clock-img

barcaffe

pencil-img

315

zajtrk: nektarina
kosilo. kuhan krompir ter stročji fižol
večerja: banani

clock-img

09.07.2007, 11:50

clock-img

barcaffe

pencil-img

315

Ah Lero, kaj se sekiraš, boš pa teden dni bolj sadje  jedla pa veliko vode spila in boš nazaj.user posted image user posted image

clock-img

09.07.2007, 14:15

clock-img

Allia

pencil-img

251

Z:2 ringloja
K:krompir v solati, kruh, malo mlekauser posted image (me je po čebuli tako želodec pekel, da sem mogla to z mlekom in kruhom ublažit-ne vem kakšna čebula je bila touser posted image )
V:sadje ali pa krompir

clock-img

09.07.2007, 18:29

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

09.07.2007, 18:35

clock-img

barcaffe

pencil-img

315

user posted image user posted image Morrak, tako se govoriuser posted image user posted image
Samo vztrajne moramo biti.
Ah pa če tudi kakšen dan zabluzimo, ni panike, bomo pa na vodi naslednji dan!!!user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem