cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

2 mesečna ločevalna 1 dan ( OH )

clock-img

28.06.2007, 18:35

clock-img

barcaffe

pencil-img

315

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Mesec je naokoli, moja ritka je lažja za 4.5 kg, in jaz štartam drugi krog oziroma drugi mesec, te prečudovite dieteuser posted image user posted image user posted image
Torej danes so bili na vrsti ogljiko hidrati
za zajtrk sem jedla nektarino
za kosilo sem makarončke z paradižnikom
za večerjo pa zopet nektarini (nekako mi še najbolj odgovarjajo) Jabčkou imam že čez glavouser posted image user posted image

tam na tej dieti piše, da si lahko na ta dan privoščimo kakšno sladico.
Moram priznat, da me je danes mejčkeno zamikal sladoled, pa je na koncu obveljala una druga "barkavica", in rekla NEuser posted image
tako, da ni blo v ustih nič sladkegauser posted image user posted image


No eko, to je to!!
bye

clock-img

28.06.2007, 20:35

clock-img

LERO

pencil-img

828

To je bil kar uspešen mesec.
Jaz imam danes tudi OH. Dobrih 14 dni sem bila na zelenem slapu, pa sem se naveličala biti brez sadja. Učinka ni bilo preveč. Tak da sem zdaj na ločevalni dieti. V dveh dneh je skoraj -1.
Pozimi je šlo dol v treh mesecih 12 kg. Gor pa potem 3 kg.
Upam, da bom zdržala kar nekaj časa.

A se ti ne držiš receptov? Brala sem, da večkrat večerjaš sadje.

clock-img

28.06.2007, 20:36

clock-img

LERO

pencil-img

828

Današnji jedilnik:
zajtrk - hruške
kosilo - testenine s paradižnikovo omako
večerja - puding

clock-img

28.06.2007, 21:09

clock-img

barcaffe

pencil-img

315

 O pa je ena z mano!!user posted image user posted image
Ja, je bil kar uspešen mesec. Upam, da bo tudi ta, in pa naslednjiuser posted image
Jaz sem do sedaj vedno večerjala sadje. Nikoli tistega kar sem za kosilo, in to zato, ker sama vem, da mi najbolj škodi jesti zvečer. Zdaj pa pojem dve nektarini, pa čez vode na potoke, in je.user posted image user posted image

Moj jedilnik je bolj skop, oziroma jem ene in isto, to je edina stvar, kar me pri tej dieti moti. Ampak bo lažje za kombinirat po treh mesecih. Mam eno knjižico.user posted image


clock-img

28.06.2007, 23:04

clock-img

LERO

pencil-img

828

Jaz imam tudi knjižico z recepti. ful fajn. Sam ni dobra vezava, ker se bo kmalu razletele, ker smo jo dvakrat kopirali.
Ponavadi naredim za vsak dan drugače, tak da se mi stvari ponovijo na 4 tedne, razen kadar se mi ne da.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem