cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

2 luknjici-avent

clock-img

27.12.2005, 10:10

clock-img

mujcek

pencil-img

931

Uporabljamo aventove flaške in do sedaj smo na njih imeli dudo z eno luknjico. Potem smo dudo menjali in za tisto z dvema luknjicama! Vendar pa sta otročka bolj počasi pojedla mleko sedaj ko sta bile 2 luknjici! Ali je mogoče, da sta še premajhna za 2 luknji in ne moreta tako močno vleči ali pa to tako mora biti?! user posted image

clock-img

27.12.2005, 10:19

clock-img

soncnica 76

pencil-img

24

Pri nas je blo ravno obratno. Pri dveh mesecih smo zamenjali 1 luknjico z dvema in je veliko lažje pojedla. Pri eni luknjici se je že preveč utrudila in sploh ni vsega pojedla. Zdaj pri treh mesecih pa bom poskusila že s trmemi luknjicami. Kupila sem tisti cucelj ki ima spremenljivi pretok, sam nisem še čisto točno pogruntala kakšen položaj je za kakšen pretokuser posted image . Bom očitno morala sama najpej poskusit.

Lep pozdrav in srečno 2006user posted image

clock-img

27.12.2005, 10:39

clock-img

Tiamo

pencil-img

3782

Pri nas je bilo isto kot pri sončnici, pri 2 meseceh sem prešaltala na cucelj 2, pri 3,5 sem zamenjala cucelj s trojko (nisem kupila une, ki ima spremeljnivi tok, ker me je ena prijateljica opozorila, da niso preveč uredu in teče povsod????), tako da sem kupila 3. Prvo se ji je doskrat zaletelo, zdaj pri 4,5 pa že obvlada. Za čaj imave pa cucelj 2.

 
Mujcek, koliko sta pa tvoji otročički stari?

clock-img

27.12.2005, 13:36

clock-img

KIRA

pencil-img

4944

jaz sem menjala vedno, ko je mojima prepočasi teklo in sta požrli preveč zraka ali pa je mleko ostajalo v flaški. vedno eno luknjico več, če je pa slučajno kdaj preveč teklo, sem menjala nazaj - amapk to se je zgodilo samo na začetku v prvih dveh mesecih - preden sta se naučili pravilno vlečt.

clock-img

27.12.2005, 21:56

clock-img

simonav

pencil-img

18

Mi imamo pri dveh mesecih dve luknjici za mleko in eno za čaj, vendar se mi zdi, da mleko na dve luknjici predolgo je, pa včasih se tudi zelo razburja zraven. Traja pa tudi 20 min, da poje 120 ml. V kolikem času pa vam pojedo en obrok - a je tudi to lahko merilo, da sta dve luknjici premalo?

clock-img

27.12.2005, 23:09

clock-img

Sofi

pencil-img

528

Midva sva komaj pri slabih štirih mesecih začela uporabljati stekleničko in sicer najprej št.1, pa je rabil več kot pol ure, da je pojedel 150 ml. Sem zamenjala s št. 2 in ni bilo razlike, vlekel in vlekel, pa ni teklo. Potem sem se odločila za Aventov variable flow (1,2,3,) pa je na vseh točkal teklo enako in sicer tako, da mu ni uspevalo niti požirati dovolj hitro, steklenička je bila prazna prej kot v peth minutah, posledica tega pa močno polivanje pri podiranju kupčka.
In kaj pol? Jaz zopet v trgovino, kupim cucelj št. 3 in BINGO. Zdaj jemo kot carji. Potrebuje pa cca 6-7 minut, da popije 180 (beri 200) ml. Za čaj imamo še zmeraj št. 1.
Treba je poskusit, pol že vidiš.

LP

clock-img

28.12.2005, 13:31

clock-img

mujcek

pencil-img

931

Zgleda, da smo mi prehitro menjali; stara sta en mesec! Bom pa poskusila naslednji mesec kako bo šlo!

clock-img

28.12.2005, 14:18

clock-img

inna

pencil-img

85

mi smo tudi sprobali vse od 3 do 4 do tistega ki ga orog vrtiš in sedaj pri osmih mesecih imamo še kr 2 za mleko in 2 za čaj pri večih luknjah sploh ne folga pit. je pa res da pijemo samo zvečer in zjutraj tako da se tudi ne obremenjujem s tem. čez dan pijemo  tudi iz magičnega lončka in tudi po slamici.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem