cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

1 mesečna ločevalna 22 dan ( škrobni dan )

clock-img

18.06.2007, 16:14

clock-img

barcaffe

pencil-img

315

zajtrk: češnje
kosilo: rižota
večerja: pač eno sadje



A še kera z mano hujša, ali sem ostala samauser posted image user posted image ?????

< Sporočilo je popravil barcaffe -- 18.6.2007 16:16:12 >

clock-img

18.06.2007, 18:23

clock-img

malecka

pencil-img

1665

oj ja jaz sem tud s tabo samo jaz se ne morem javit vsak dan. da pa pogledam da si poberem kakšno idejo za naslednjič. kolk si pa že kaj shujšala? in kaj narediš ko imaš krizo, če jo seveda imaš.

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.



clock-img

18.06.2007, 21:01

clock-img

Anonimen

Ma jaz sem nekako zabluzila. Pa niti ne toliko konec tedna na morju, to je kar šlo. Sicer ne točno po dnevih, ampak vsaj obrokov nisem mšala. Potem pa sem včeraj zvečer prišla domo in po živčni vožnji, crkavanju avtomobila, sem bila psihično toliko izmozgana, da sem si dala dupka in se vsaj nažrla pršuta in kruha.

Potem sem pa danes nadaljevala z žretjem.

Ma ne da se mi prav ne vem kaj še iti, ker itak ne shujšam nič. V skoraj treh tednih brez enega greha nise shujšala nič.

clock-img

18.06.2007, 21:59

clock-img

barcaffe

pencil-img

315

malecka, do sedaj sem jaz shujšala 4 kg, s tem da nisem grešila tudi pikico ne, pa še zvečer sem jedla samo sadje. Iz mojega jedilnika je izginil tudi ves sladkor, torej piškoti, tortice, čokolada, skratka vse sladko.
Tudi kruha ne jem več.
Pijem pa ful navadne vode, nič sokov ali kaj podobnega.

Pa niti nimam velike krize,user posted image , le občasno malce zakruli po želodčku, pa ga utišam z  vodo. Izčrpana nisem, da bi se kaj slabo počutila tudi ne (vsaj do sedaj)
Tako, da jaz nadaljujem s to dieto celih 90 dni.
Upam, da izgubim te moje odvečne kg, da se dokopljem do svojih sanjskih 54 kg. Torej še 10 jih moram dol spravit.

...Torej veselo na delouser posted image user posted image user posted image

clock-img

19.06.2007, 11:49

clock-img

Anonimen

Ma jaz sem nekako zabluzila. Pa niti ne toliko konec tedna na morju, to je kar šlo. Sicer ne točno po dnevih, ampak vsaj obrokov nisem mšala. Potem pa sem včeraj zvečer prišla domo in po živčni vožnji, crkavanju avtomobila, sem bila psihično toliko izmozgana, da sem si dala dupka in se vsaj nažrla pršuta in kruha.

Potem sem pa danes nadaljevala z žretjem.

Ma ne da se mi prav ne vem kaj še iti, ker itak ne shujšam nič. V skoraj treh tednih brez enega greha nise shujšala nič.



Ne sekiraj se sploh. Jaz te imam rada takšno kot si. Točno takšno.

clock-img

19.06.2007, 11:50

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Ma jaz sem nekako zabluzila. Pa niti ne toliko konec tedna na morju, to je kar šlo. Sicer ne točno po dnevih, ampak vsaj obrokov nisem mšala. Potem pa sem včeraj zvečer prišla domo in po živčni vožnji, crkavanju avtomobila, sem bila psihično toliko izmozgana, da sem si dala dupka in se vsaj nažrla pršuta in kruha.

Potem sem pa danes nadaljevala z žretjem.

Ma ne da se mi prav ne vem kaj še iti, ker itak ne shujšam nič. V skoraj treh tednih brez enega greha nise shujšala nič.



Ne sekiraj se sploh. Jaz te imam rada takšno kot si. Točno takšno.



A vso baročno? Hvala.user posted image

clock-img

19.06.2007, 11:53

clock-img

Anonimen

Splišni dobra si res.user posted image user posted image  Tako fajn znaš razložiti, iskreno brez olepšav.user posted image

clock-img

19.06.2007, 12:04

clock-img

Anonimen

A vso baročno? Hvala.



Seveda. Sem zadnjič dobila na mejl en tako dober link, pa ga ne znam naprej dat, skratka na temo, da smo ženske z leti obilnejše zato, ker akumuliramo veliko več znanja kot moški, skratkqa da nismo debela zaradi žretja ampak zato, ker skladiščimo velike količine znanja in smo torej ne debele, pač pa zelo izobražene. Nekaj v tem smislu, če ti kaj pomaga. Meni ne, se mi pa tudi fučka za vse skupaj. Kakršna sem, sem.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem