cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

1 mesečna ločevalna 29 dan ( VODNI DAN ) ;-)

clock-img

25.06.2007, 08:15

clock-img

barcaffe

pencil-img

315

Torej danes je moj prvi vodni dan.user posted image Kako ga bom "zgurala" nimam pojma, ampak pomoje niti ne bo tako hudo!!!user posted image
user posted image



Fajn se mejte

clock-img

25.06.2007, 09:12

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

25.06.2007, 12:35

clock-img

barcaffe

pencil-img

315

Hvala, hvalaaa, ravno sem rekla mojim domačim, da mi bo še lažje danes, ko sem od tebe dobila pohvalouser posted image


Mi pa ta voda že čez ušesa gledauser posted image
Malo me že matra, vsaj sadje bi, če že ne kaj drugega, ampak bom vseeno zdržala in pika.
In ja, očitno sem ostala v tej skupini sama-škoda! Jaz sem pa to dijeto glih zaradi vaše spodbude začela, in vstrajam do koncauser posted image
saj ne rečem, da je lahko, še posebno, če moraš za ostale člane normalno kuhati.

Ampak kar se mora, ni težko!!!!
juhej, zdej grem pa na deci rujne vodeuser posted image user posted image

clock-img

25.06.2007, 14:41

clock-img

Allia

pencil-img

251

Kafetaricauser posted image , tudi jaz te vsak dan berem in ti lahko res ČESTITSM!!!
Sama ga namreč tako srajčkam, da nimam kaj pisati tu gor, ker si vsak dan rečem zdaj pa zares. No zdaj sem si rekla, da grem jutri s tabo dalje.Upam, da se bom tega držala.

Go Go Go barcaffeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

25.06.2007, 22:24

clock-img

barcaffe

pencil-img

315

Dober večer. Jaz sem ostala med živimi. Malo me želodček boli, samo bo jutri že bolje.
Moram pa priznati, da sem bila danes čisto brez energije. Kar roke so postale nekam težkeuser posted image



No ja, jutri se mi bo še prikljućila Alliauser posted image user posted image user posted image user posted image , in bomo skupaj furale do postavce ena a.


Punce, tiste ki ste obupale, naj vam jaz povrnem željo....dejte nouser posted image user posted image user posted image . Priključite se nam v koloni -.
Čaw
Kofetkarcauser posted image

< Sporočilo je popravil barcaffe -- 25.6.2007 22:26:20 >

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem