cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

1 mesečna ločevalna 16 - dan ( sadni dan )

clock-img

12.06.2007, 09:09

clock-img

barcaffe

pencil-img

315

Danes je na sporedu sadni dan!
Se ga že ful veselim, in lahko si bom musko prbijala do daske, ker mi bo spet krulilo po že malo stopljenem trebuščku.user posted image
Se vsaj slišalo ne bo.
Torej...danes jem
za zajtrk: jabolko
za kosilo: zelenjavno juhico
za večerjo: češnje
Vmes pa seveda nepogrešljivo vodouser posted image


In ve?? S čim se boste sladkale danes???user posted image user posted image user posted image
____________________________________________________

< Sporočilo je popravil barcaffe -- 12.6.2007 9:10:45 >

clock-img

12.06.2007, 10:15

clock-img

Anonimen

Do sedaj sem pojedla 2 marelici in par brazilskih orehov.
Za kosilo bom zelenjavno juho, kuhan pa ima tudi stročji fižol, ki ga bom naredila v solati.
Shujšala nisem NIČ.

clock-img

12.06.2007, 11:23

clock-img

puncica

pencil-img

9847

IZVIRNO SPOROČILO: barcaffe

Se ga že ful veselim, in lahko si bom musko prbijala do daske, ker mi bo spet krulilo po že malo stopljenem trebuščku.
Se vsaj slišalo ne bo.
Torej...danes jem
za zajtrk: jabolko
za kosilo: zelenjavno juhico
za večerjo: češnje


Pa punce kaj tako malo jeste, sadja je ja ogromno od češenj, marelc, breskev, nekaterin, pomaranč, jabolk,.... Zakaj bi stradale?user posted image KTole kar si napisala se mi zdi odločna premalo in jaz bi tud umrla od tega moj sadni dan je takle (ne hujšam po tej dieti)
Z: Sok grenivke, 2 kivija, 1 jabolko
M: 2 pomaranče nekaj oreščkov (mandlji, lešniki, orehi)
K: jabolko kuhana zelenjava, zelena solata
M: češnje (ko so glih na sporedu)
V: 2 breskvi, nekaj marelc

Tako sem jaz ponavad jedla pa potem nisem bila nič lačna čez dan. A ne smete imeti 5 obrokov al kaj?user posted image


< Sporočilo je popravil puncica -- 12.6.2007 11:25:56 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

clock-img

12.06.2007, 11:53

clock-img

Allia

pencil-img

251

Ne, obroki so kao trije na dan, ampak pri sadju je še malica. Se pa jaz tega glih ne držim in ko imam sadje, ga čopam vsaki 2 uri. Pojem ga pa ogromno, ker je dovoljeno in se mi zdi brezveze stradat, ker to ni point diete.
Je pa res, da sem do zdaj pojedla šele 1 bananouser posted image user posted image user posted image , ampak bom nadoknadila. zdaj si grem po solato, potem pa češnje, naktarine, ...bom že kaj našla.user posted image

Pa veliiiiiiiiiiko vode!!!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem