cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

1-mesečna ločevalna - nizki štart - 1. dan - B

clock-img

28.05.2007, 08:54

clock-img

Anonimen

Evo nas. Koliko nas je?

Danes so dovoljene beljakovine, pod kar spada meso, jajca, mleko in mlečni izdelki ... še kaj?

Torej moj jedilnik:

Z: jabolko (ali dve)
K: pečen piščančji file + solata
V: isto, pol manj

clock-img

28.05.2007, 11:17

clock-img

Anonimen

A nobene ni? A ste same suhe?

clock-img

28.05.2007, 11:27

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Jaz bi tudi danes začela, ampak sem za zajtrk že sendvič.user posted image user posted image

Kaj pa če od kosila naprej, a tud velja?

clock-img

28.05.2007, 11:31

clock-img

Anonimen

Ja, večja že. Ampak vprašanje je, če si se psihično pripravilla. Jza ponavadi rabim za to vsaj par dni. Sicer pa ni problema, ti kar začni, jaz z veseljem sprejmem vsako za medsebojno spodbudo. No, ne jaz, tale forum.user posted image

clock-img

28.05.2007, 11:45

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Mah, jaz se pripravljam že kar nekaj časa pa ne gre. Danes pa res začnem. Torej za kosilo neko meso & solata. Bom pa brez juhe, ker jem v službi. Žal.
Izgubit moram kakih 12 kg. Idelano bi bilo 17. user posted image

Sem že hujšala pred parimi meseci pa sem zdržala samo dober mesec. Ampak mi je šlo dol 6 kg in jih še vedno držim, tako da gremo naprej.

clock-img

28.05.2007, 11:49

clock-img

Anonimen

No fajn, me veseli, da sva vsaj dve. Mogoče se še katera priključi.

Kar se juhe tiče, jaz je nisem nikoli.

Kar pa se kil tiče, pa nima pojma, koliko jih imam. Jaz se na začetku nikoli sploh ne upam stehtati, raje se po nekaj dneh, ko se mi zdi, da mi hlače že malo plešejo okoli pasu.user posted image

clock-img

28.05.2007, 12:56

clock-img

Anonimen

evo, tud jaz sem zraven...

Z: sadja nisem mela s seboj, tako da sem spila 2 beli kavi user posted image
K: sendvič s polnozrnato žemljo in salamo.
V: gobe z jajčko.

Sicer sem na ločevalni že 14 dni.. Dol je šlo 2 kg, vendar je bil tale vikend hudo pregrešen, user posted image , tako, da je vaga pokazala + 1 kg.. Ampak vseeno je rezultat : - 1 kg.. Pa saj bo boljše..user posted image

clock-img

28.05.2007, 12:57

clock-img

Allia

pencil-img

251

Tudi jaz sem začela, ampak bom videla koliko časa, pač dokler ne bo šlo dol 13 kg.Lahko pa pri kosilu poješ tudi kos kruha, pri večerji pa ne. Isto  je tudi na škrobni dan.

clock-img

28.05.2007, 19:16

clock-img

barcaffe

pencil-img

315

-danes je moj prvi dan-( ločevalne diete)user posted image user posted image
Sicer sem jedla samo kuhano korenje, ter dva jabčka, ampak ni panike. Lakote "še" ni prevelike. user posted image

clock-img

28.05.2007, 20:57

clock-img

ursi

pencil-img

685

Evo mene tud zraven. Ampak začnem jutri. user posted image  Joj, donc zjutri sm bla tolk lačna. No. pol sem sicer za kosilo jedla sam juho in meso, za večerjo pa salamo in kruh. No, da jaz sploh ne govorim o mojih kg - bi rada -20; vem da to ne sedaj z to dieto, ampak enkrat pa na en način.

Se bom pa oglašala zvečer, ko pridem do računalnika.
Lepo se imejte in uživajte v hrani, ki nam je dovoljena. user posted image  

clock-img

28.05.2007, 22:22

clock-img

Lejči

pencil-img

520

da se še jaz pofočkam. bom z vami, s tem da bom za zajtrk jedla tudi jogurt in ne samo sadje (ne hkrati).  predolga mi je cel dan do poznega popoldneva biti samo na sadju. kako pa vam to uspeva? fajn bodite, pa se beremo. ln

clock-img

28.05.2007, 22:38

clock-img

atanja

pencil-img

1214

JAz tud z vami. RAbim na hitrco-čeprav vem da ni priporočljivo sam bom vseen poskusla.

se več tipkamo jutri

clock-img

28.05.2007, 23:29

clock-img

Allia

pencil-img

251

Kaj boste pa jutri jedle? jutri imamo škrobni dan. jaz bom najbrš kar riž s paradižnikom in solato ter kos kruha.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem