cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

1. menstruacija po porodu - normalno?

clock-img

06.07.2006, 00:35

clock-img

Kristina_1

pencil-img

517

Enajst mesecev po porodu sem dobila ¨1. krvavitev¨ (po čišči), beri rjavkast izcedek, ki je trajal dva dni. Nato pa sem po 9ih dneh dobila močnejšo krvavitev, ki traja že 14 dni; zadnji teden, pa je prisotna tudi bolečina v križu, jajčnikih in predelu trebuha.
Je to normalno z a1. menstruacijo ali je lahko kaj narobe?

clock-img

06.07.2006, 07:32

clock-img

srki

pencil-img

9222

Meni so tole zdi malo sumljivo, pokliči svojo ali svojega G, pa naj ti pove kako in kaj. Jaz na tvojem mestu ne bi odlašala, ampak bi to storila takoj. 14-dnevna krvavitev se meni ne zdi ravno normalna.

clock-img

06.07.2006, 11:45

clock-img

SašaR

pencil-img

881

Moji svakinji je g rekel, da naj začne s tabletkami kar pri prvi m. Ona je tako naredila innajprej imela par dni m potem pa se ji je po nekaj dneh ponovila (med jemanjem tabletk) in trajala je 3 tedne. Ga je klicala a ji je rekel da je to normalnouser posted image .

Poklič svojega ginekologa in ga povprašaj kaj on misli o tem.
Moja m se je vrnila po 4. mesecih po porodu in je trajala 4 dni.


_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

clock-img

06.07.2006, 15:15

clock-img

Kristina_1

pencil-img

517

Ko sem šla gledat na kokledar sem ugotovila, da imam krvavitev že 3 tedne. Takoj sem poklicala g. Rekel je naj takoj jutri pridem na pregled, da verjetno nekaj ni o.k.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem