cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

1. menstruacija po porodu

clock-img

29.08.2008, 23:57

clock-img

Nobeden

pencil-img

29

Ojla!

Zanima me kako izgleda 1. menstruacija po porodu? Mogoče  prej kakšen močnejši izcedek? Kaj pa sama menstruacija, bolj močna ali šibka? Bolj rjavkasta ali bolj sveža krvavitev?

Hvala in lp!

clock-img

30.08.2008, 10:21

clock-img

Tisana

pencil-img

1164

To je pa čisto odvisno od izvora menstruacije user posted image

 
No, moja je bila močna, rdeča, boleča, dolgotrajna, izcedka se ne spomnim.


_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

clock-img

30.08.2008, 10:34

clock-img

Skye

pencil-img

3190

Moja sicer ni bila boleča, bila je pa močnejša kot M pred nosečnostjo in daljša.

_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

clock-img

30.08.2008, 11:19

clock-img

juniorka

pencil-img

1258

Jaz sem jo dobila en mesec po čišči kljub polnemu dojenju in je krajša kot pred porodom (3dni, prej6), izcedka nobenega, pa kar močna in večinoma neboleča!
Je res, da je čisto odvisno od posameznice!

clock-img

30.08.2008, 16:07

clock-img

Kaja08

pencil-img

2028

IZVIRNO SPOROČILO: Skye

Moja sicer ni bila boleča, bila je pa močnejša kot M pred nosečnostjo in daljša.



Pri meni je bilo enako.

_____________________________

Žiga je car!

clock-img

31.08.2008, 09:58

clock-img

klarisima

pencil-img

374

Bolj švoh proti prej ampak sem pa zato naslednji mesec imela 2x v presledku par dni in to kot normalno user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.

clock-img

07.09.2008, 19:44

clock-img

Lanchy

pencil-img

446

Evo, sem jo fasala vcerajuser posted image , 7,5 m po porodu.Kaksna pa bo, bom pa sele javila, zaenkrat je kar mocnauser posted image

clock-img

08.09.2008, 15:20

clock-img

Lanchy

pencil-img

446

No, moje M pa ze od vceraj zvecer ni vec.....user posted image  Dobila sem jo v soboto zjutraj, v nedeljo zvecer se je pa poslovila. ocitno je vzela vikend paketuser posted image

clock-img

11.09.2008, 11:27

clock-img

Dinki

pencil-img

2916

Dobila sem jo natanko 5 mesecev po porodu user posted image . Še zmeraj dojim. Prišla pa je čisto neopazno, nobenih znakov (bolečin) nisem imela. Ni bila ne šibka, ne močna, čisto normalno. Ahhhh, pa se je začelo ponovno življenje z vložki in tamponi user posted image .

clock-img

11.09.2008, 13:36

clock-img

hokejistka

pencil-img

905

Dobila sem jo dobrih 8m po porodu. Še dojim. Pred porodom sem imela boleče, ta pa je bila neboleča, šibka in kratka.

LP

clock-img

01.10.2008, 19:21

clock-img

čipka

pencil-img

1652

kaj pa za tiste ki je dojimo? Sem 1 mesec in 8 dni po porodu..

clock-img

01.10.2008, 20:41

clock-img

Ayo

pencil-img

1607

Jaz sem nehala dojit 2 tedna nazaj, danes me je obiskala 1. user posted image , 9m in 10 dni po porodu. Se mi zdi da je bolj svoh od tiste pred porodom, pa tud joske me nic niso bolele, ker po navadi je bil to PMS.

_____________________________

"Stecimo kam, stecimo stran, stecimo v svet sanj.
Za vse, prav za vse je prostor nekje, kjer trate se zelene."

Gabriel, 20.12.07 (54cm, 4540g)
Ilaria, 07.08.09 (51cm, 4050g)

clock-img

05.10.2008, 08:14

clock-img

*kinnie*

pencil-img

3931

Jooj, še spomnit se ne smemuser posted image ...boleča, slabo celo noč, nisem niti vedela, kaj se z mano dogaja....močna...., čisto v nasprotju, kot je bilo pred porodomuser posted image

clock-img

05.10.2008, 08:35

clock-img

Anonimen

Po porodeu sem imela točno 6 tednov čiščo, potem takoj že ovulacijo in čez 14 dni prvo user posted image . Bilo je boleče za znoret, komaj sem hodila, user posted image se je kremžila že dan ali dva prej pri dojenju (sprememba okusa). Trajala je 7 dni, izgubila sem ogromno krvi. Naslednja user posted image je bila točno 28 dni kasneje, vendar še vedela nisem, da jo bom spet dobila. Zdaj po 3 user posted image isto. Hvala bogu. Sploh ne vem da jo imam. Še vložka dobesedno nebi potrebovala, saj se mi ulije ko grem lulat.
Edin problem imam samo to, ker se mi par dni pred menstruacijo majčkeno zmanjša mleka, zato moram tamalo pristavljat na 2 uri. Ko je user posted image konec, dojenje spet steče normalno.user posted image

Sem pa upala, da user posted image ne bom dobila dokler bom dojila.user posted image Pa sem ena izmed tistih, ki jo je takoj po porodu.user posted image

clock-img

06.10.2008, 12:00

clock-img

ursalara

pencil-img

2232

Jaz sem jo dobila 6 tednov po porodu pa sem dojila še vedno boleča ne tako kot pred porodom ampak vseeno!
Močna prve tri dni potem se stanje normalizira imamo pa po porodu menstro 6 dni pred porodom sem jo imela pa 5 dni!


_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa

clock-img

06.10.2008, 19:41

clock-img

mlinar

pencil-img

236

Čisto isto kot pred porodom le da ni bilo močnih krčev drugače pa čisto istouser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem