cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

žitne kašice+pregomin

clock-img

18.02.2006, 09:37

clock-img

poliloni

pencil-img

623

Pozdravček!
Pri nas imamo alergijo na mleko,jajca in kar nekaj sadja, tako da smo šele sedaj začeli z uvajanjem (malo pred 6. m.) in sicer z zelenjavo. Rada pa bi mu dala za zajtrk kdaj tudi žitno kašico, pa ne vem ali vse lahko mešam s pregominom????user posted image  
Kako ste ve to počele in katere kašice ste uporabljale ter kako?

Hvala za odgovor (nanj najbolj težko čaka naš veliki jedec Vid)

clock-img

18.02.2006, 18:59

clock-img

piščanc

pencil-img

3674

jaz sem mu nekaj časa delala žitne kašice s pregominom. ponavadi bebi banano z rižem ali pa alete gres...je zelo rad jedel. v glvanem vse, ki se delajo z mlekom.

potem sva pa prešaltala na aptamil ha in je tudi bil OK

_____________________________

iz malega zraste veliko

clock-img

18.02.2006, 21:30

clock-img

KODA

pencil-img

4015

Jaz še danes mu delam kašice s Pregominom,pa je star tri leta.Pregomin ima zelo rad.Tudi spije ga veliko.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

clock-img

19.02.2006, 15:24

clock-img

tulip

pencil-img

917

Jaz našemu fantku napravim pregomin po navodilih in ga uporabljam kot navadno mleko:
-  kašice z Rižolinotom, Bebi riževa kašica z banano/slivo ali pa še zraven dodam naribano sadje npr. jabolko, marelico, slivo, breskev-sveže ali iz kompota
-  pirejčki: zmiksaš krompir, korenček, brokoli ali katero drugo zelenjavo in dodaš malo soli in malo "mlekca"
-  pregomin + piškot v stekleničko ali kar bolj gosta kašica po žlički

clock-img

19.02.2006, 15:25

clock-img

tulip

pencil-img

917

Aja, žitne kašice pa le tiste, ka same mleka ne vsebujejo- poglej navodila! Zgoraj navedene ga ne!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem