cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Že M ali še čišča?

clock-img

22.05.2007, 07:49

clock-img

Anonimen

Zdej pa res več ne vem! Dva meseca po porodu sem spet začela krvavet, ne sicer full, par dni pa. Potem čakam drugi mesec, in voila, v začetku maja spet. No, pa sem si mislila, da je M. Itak. user posted image  Zdaj po dveh tednih pa spet! user posted image  A je možno, da mam zdej tko zmešano M? Prej sem mela vedno redno.
Pa a je sploh možno, da ni tok močna? Celo šibkejša od M pred porodom je. user posted image  Sem pričakovala fejst močno, ker sem mela po ss-u tako da je blo fertik, kr lilo iz mene. user posted image
Aja, pa polno dojim seveda! user posted image user posted image

clock-img

22.05.2007, 08:09

clock-img

Maxica

pencil-img

8825

Ja, verjetno je res kar user posted image . Po porodu potem še kar en čas traja, da se poštima vse skupaj, se pa spomnim, da so naše punce somesečnice pravile, da so imele tudi kar na enih 14 dni ene čudne izcedke.
Sama je pa še nimam, juhuhu.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

clock-img

22.05.2007, 09:01

clock-img

poška

pencil-img

86

jaz sem imela čiščo, pa se je nehala, pa spet začela, pa nehala, če sem bolj delala, potem je ponavadi prišla... prava menstra je bila šele po 8 mesecih

_____________________________

ko ko ko ko daaaak

clock-img

02.06.2007, 08:31

clock-img

* Tofsi *

pencil-img

29

Sama sem jo dobila 4 tedne po porodu, potem zopet čez 19 dni. Gre za M, in začela sem jemati KT tako se mi bo tudi upam uredil cikel.

Po prvem porodu pa sem M dobila 3mesece in pol po porodu.


_____________________________

Živi in pusti živeti!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem