cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

šport in dojenje

clock-img

23.02.2007, 12:32

clock-img

sju

pencil-img

176

ali mogoče katere ve ali je res da šport (tek, smučanje, kolesarjenje....) pripelje do tega da ti zmanjka mleka.....jaz bio rada čim dlje dojila ampak se ne bi odpovedala športu (že med nosečnostjo je bilo težko:))

Hvala za pomoč

clock-img

23.02.2007, 14:35

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

23.02.2007, 17:32

clock-img

MALINČICA

pencil-img

1007

Meni je tudi ena znanka odsvetoval fitness, ker je ona kao po treh tednih na fitnesu izgubila mleko, zaradi napora.
Mislim, da ni govorila resnice, čeprav pa bom tud sama še raje počakala, mi je vseeno hudo vsak teden vsaj trikrat nekomu uturit trimesečnika, ker bi pač jaz rada na fitness. Bi pa hodila skupaj z mojim, tako da niti ne pride v poštev, da bi ga on pazil. Bom vidla, mogoče bom kako RR-jevko zahaklala, da greva skupaj, hehe! Po moje ti tud zarad tega ne bo mleko usahnilo. 

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

clock-img

23.02.2007, 19:10

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Teči sem začela 6 tednov po porodu in sem kar orenk trenirala, saj sem šla tri mesece in pol po porodu na tekmo (10km). Zdaj je mali star sedem mesecev in pol in še vedno dojim, zadnjih 14 dni tako rekoč polno, ker je ob prehladu zavračal gosto hrano.
Tako da - ne, samo od športa pa res ne boš izgubila mleka.

clock-img

23.02.2007, 19:14

clock-img

Primoza

pencil-img

4733

Je možno, posebno vzdržljivostni športi, kjer je zraven vedno tudi malo dehidracije.

clock-img

23.02.2007, 20:08

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Primoza, mislim, da se zaradi dehidracije trenutno res lahko zmanjša količina mleka, kar izginilo pa ne bo. Seveda je treba paziti, da dovolj piješ (že tako ali tako, pri dojenju pa še bolj).

clock-img

23.02.2007, 20:15

clock-img

Primoza

pencil-img

4733

Midva z ankaa-o imava izkušnjo, da se pri kakem 15 urnem pohodu v malo hitrejšem tempu po hribih količina mleka drastično zmanjša in je ni kar tako enostavno dobiti nazaj.

clock-img

23.02.2007, 20:18

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

15 ur, ha? To pa verjamemuser posted image .

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem