cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

špinača

clock-img

13.04.2008, 12:11

clock-img

*medica*

pencil-img

570

pozdravljene..
zanima me če lahko jem špinačo..namreč moj malček je star dobra tri tedne in par dni..pa nisem nikjer nisem zasledila da špinače nebi smela ampak me vseeno zanima..namreč ful jo mam rada in bi rada nekaj pripravla pa ne vem a smem al ne smem..krčki še niso tako ful prisotni ....

hvala za odgovore in lp

clock-img

13.04.2008, 12:21

clock-img

suzanamai

pencil-img

1215

Jaz sem jo jedla. Bolj problematične so stvari, ki že tebe napenjajo, npr. fižol, čebula, zelje...

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

clock-img

13.04.2008, 12:53

clock-img

Lunc_a

pencil-img

1258

medica za mater,ki doji se priporoča vsa hrana,oziroma vsa zdrava hrana in ne fast food in takšen šituser posted image

clock-img

13.04.2008, 13:23

clock-img

*medica*

pencil-img

570

hvala za odgovore..fast fooduser posted image user posted image kaj je to..user posted image že preh je nisem marala tak da tud zj mi ne paše..user posted image
za to hrano ki napenja fižol, grah, zelje..itd.. vem sam za špinačo nisem bila sigurna..
še enkrat hvala...user posted image

clock-img

13.04.2008, 13:46

clock-img

Lunc_a

pencil-img

1258

tudi grah,zelje,fižol vse lahko ješ

clock-img

13.04.2008, 15:00

clock-img

Netopirčy81

pencil-img

1327

Jej kar ti paše user posted image

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

clock-img

13.04.2008, 20:25

clock-img

Zofy

pencil-img

2416

Medica, jaz sem špinačo dobila že v porodnišnici, tako da ziher ni na seznamu prepovedanih živil. V članku o dojenju, objavljenem na med.over.net celo piše, da lahko jemo vse, čisto vse (ampak zdravo hrano). To pomeni, da tudi fižol, zelje, agrume... Ampak jaz si nekako še ne upam. Mogoče bom poskusila s stročjim fižolom najprej, da vidim, kako bo. Pa s kakšno pomarančo tudi. 

clock-img

13.04.2008, 20:48

clock-img

nian

pencil-img

200

jaz sem se fuuuuul pazila do tretjega meseca, pomoje kar preveč user posted image  potem pa sem počasi začela VSE jest. ko sem probala  zelje je bila  katasrofa in sem ga ukinila. prav tako sem ukinila agrume. sem probala krhelj pomaranče pa je bilo zvečer hudo. ostalo pa prenaša super. aja, fižolu in grahu sem se pa po eksperimentu z zeljem odrekla.

_____________________________

7. 12. 07 smo dobili Aljo
4.8. 10 smo dobili Meto

clock-img

13.04.2008, 22:59

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Lahko ješ špinačo.

Ampak če bi jaz gledala na to, kaj so nam v P dali... hehe, npr. rdečo peso, po kateri je tamalo ful zvijalo. Ali pa svinjsko meso... user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem