cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

šlaufi

clock-img

07.10.2005, 09:39

clock-img

Anonimen

Kako se znebiti teh prekletih šlaufov okoli trebuha?

clock-img

07.10.2005, 09:40

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

S trebušnaki kako pa.

clock-img

07.10.2005, 09:41

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

Al pa z liposukcijouser posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

07.10.2005, 09:42

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

Bogato.user posted image

clock-img

07.10.2005, 09:42

clock-img

sa

pencil-img

651

Jaz jih bom kar obdrzala,tako na morju ni straha da se bom utopila user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

07.10.2005, 09:50

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

user posted image sa, jaz tudi vedno pravim, da je boljše met malo rezerve za hude časeuser posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

07.10.2005, 09:54

clock-img

Anonimen

Ja, ja, sej sem se jest tud doug tulažla, da je dobr met mal zaloge, pa da so šlaufi OK za na morje, ampak zdej mi grejo pa res že pošteno na živce.
Ma s trebušnjaki tud nikamor ne prideš.
A ma kera kej iskušenj z liposukcijo? A se vam kej sanja, kolk to stane, kje to delajo,...

clock-img

07.10.2005, 09:59

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

Delajo po moje pri plastičnih kirurgih to, al privat, al pa v bolnici. stane pa po mojem kr. Pa še potem si pol leta cel moder, prav potplutbe maš, pa povijat se je treba v neke kompresijske povoje pa to... ni luštno. je bla ena, ki jo poznam, samo za noge. 

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

07.10.2005, 10:23

clock-img

afna pika

pencil-img

68

Jaz imam najbolj luštne, ko dam kavbojke z nizkim pasom gor  user posted image

TREBUŠNJAKI    pa pilates  user posted image

clock-img

07.10.2005, 10:55

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

IZVIRNO SPOROČILO: sa

Jaz jih bom kar obdrzala,tako na morju ni straha da se bom utopila user posted image user posted image user posted image user posted image




Tudi jaz, sa, samo vseeno malo cvikam, da bi prišli id greenpeaca in me začeli v vodo vleč in pa z mokrimi brisačami pokrivat(ker bi mislili, da je kit nasedel)

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

07.10.2005, 11:06

clock-img

tejča

pencil-img

74

Tudi meni se je začelo po malem nabirat okrog trebuha pa sploh še nisem rodila, da bi se lahko na kaj zgovarjala. Sedaj pridno hodim na aerobiko 2x na teden, vsak večer delam trebušnjake vseh vrst in počepe pa steper. Po 18. uri ne jem več, pijem samo vodo (razen v družbi rdeče vino - čisto). No po malem gre nazaj, ampak zelo počasi. Včasih se seveda pridno grešim, to pa je druga zgodba...

_____________________________

Naj bo vsak dan zase lep. Posrbite za to!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem