cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

še ena v zvezi z menstruacijo

clock-img

26.12.2008, 15:25

clock-img

monika30

pencil-img

563

Pozdravljene!

Rodila sem pred 3 meseci in sem otročka dojila samo 1 teden. Od takrat je na adaptiranem mleku.
Patronažna mi je povedala, da bom v mesecu ali najkasneje dveh dobila menstruacijo, vendar je jaz še vedno nimam.

A bi jo sedaj že morala dobiti, glede na to, da ne dojim?
Aja, pa testirala sem se že za nosečnost, pa je bil negativen.

Lp.

clock-img

28.12.2008, 17:49

clock-img

botrca

pencil-img

14679

Počakaj da mine 6 mesecev od poroda potem se pa naroči pri svojem ginekologu.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

clock-img

28.12.2008, 21:22

clock-img

moyca

pencil-img

240

a je možno da dobiš user posted image  že 6 tednov po porodu?

clock-img

29.12.2008, 07:08

clock-img

corti

pencil-img

472

Tudi jaz nisem prav dolgo dojila....in sem zdaj, ko sem 2 meseca in pol dobila menstruacijo,ampak zelo zelo blago...skoraj je ni....se je pa vleklo skoraj dva tedna!
Mislim pa da imaš čas do 6 meseca da se ti hormoni vzpostavijo nazaj!

clock-img

29.12.2008, 09:40

clock-img

zmajaz

pencil-img

5781

IZVIRNO SPOROČILO: moyca
a je možno da dobiš user posted image  že 6 tednov po porodu?



Načeloma naj ne bi. Kdaj se ti je pa nehala čišča? Meni se ni nehala kaj dosti prej kot v 6 tednih po porodu - res pa da je bila proti koncu zelo zelo blaga. Potem je bil par dni že mir, nato sem pa spet začela krvaveti - bila je pa taka čudna krvavitev - zdela se mi je preblaga za menstruacijo in premočna, da bi še kar bila čišča. Potem sem pa itak imela poporodni pregled - najprej sem klicala, da mi ga naj prestavijo, ker sem menda dobila menstruacijo, pa je sestra rekla, da težko, da bi to že bila M in naj kar pridem, da me G pregleda. G me je pregledal in rekel, da ni M. Dal mi je neke kapljice, ki sem jih morala jemati par dni in potem se je krvavitev ustavila. M sem pa nato dobila dobra 2 meseca zatem. Tako da ti svetujem, da se tudi ti kar obrneš na G.

clock-img

30.12.2008, 15:28

clock-img

moyca

pencil-img

240

zmajaz pri meni je podobno! Čišča se mi je nehala (vsaj mislila sem tako) po 4 tednih, potem je bil en teden čisto mir, zdaj mam pa tako šibko krvavitev (ki je prešibka, da bi bila user posted image ) Tako ali tako pa sem 5.jan naročena na poporidni pregled, tako da me sploh ne skrbi...

clock-img

30.12.2008, 16:48

clock-img

Anonimen

Seveda je možno. Jaz sem takoj po koncu čišče imela že ovulacijo, in potem hop čez 14 dni menstruacijo.user posted image
Jih je kar veliko, ki dobijo takoj po porodu user posted image , kljub polnemu dojenju. Jaz sem polno dojila 5,5 mesecev.

clock-img

30.12.2008, 17:04

clock-img

zmajaz

pencil-img

5781

IZVIRNO SPOROČILO: moyca
Tako ali tako pa sem 5.jan naročena na poporidni pregled, tako da me sploh ne skrbi...



No - potem pa tako ni panike - te bo G pregledal in videl, če je M ali se še kaj čisti, ter ti povedal kako in kaj.

clock-img

01.01.2009, 16:11

clock-img

Anonimen

M sem dobila 6 tednov in 3 dni po porodu ko se mi je ravno nehala čišča.

clock-img

01.01.2009, 19:09

clock-img

Hope2

pencil-img

7572

IZVIRNO SPOROČILO: moyca

a je možno da dobiš user posted image  že 6 tednov po porodu?



Polno dojim od prvega dneva non stop in sem dobila M po 6 tednih. Čišča se sploh ni čist končalauser posted image , proti koncu sem imela še vedno izcedke od rumenih, do rjavih in roza, pol pa kar naenkrat ornk krvavitev oz M.

clock-img

16.01.2009, 15:15

clock-img

mejhna

pencil-img

8

hope2...tud jest,pa je ze druga user posted image v roku 15ih dneh.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem