cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

še ena bodoča suhica

clock-img

15.02.2007, 08:20

clock-img

mama76

pencil-img

182

Tui jaz sem začela in sicer pred 12 dnevi in bi se rada pridružila skupinici, ki imajo danes sadje sicer ne hujšam prvič po tej dieti lansko leto sem se znebila 8 kg ampak nisem vstrajala do konca upam, da mi tokrat uspe, a me vzamete zravenuser posted image

clock-img

15.02.2007, 08:51

clock-img

darčica

pencil-img

46

Seveda te vzamemo!
Jaz se trenutno šlepam zraven mini bikink in bejb 2007.
Pri vsaki malo pokramljam........

Drugače je danes moj 19 dan...- OH. Čeprav nimava istih dni je vseeno........sva pa približno istočasno začeli...tako da je fino da si dajeva spodbudo.....

Kakšen pa je tvoj cilj?
A bomo kakšno razpredelnico naredile??????????Povejte če ste zanjo pa se bom jaz potrudila in našla način in jo naredila.

Lp

clock-img

15.02.2007, 09:17

clock-img

mama76

pencil-img

182

Želje so velike -18 bomo videli splača se vztrajat razpedlnica pa bi bila super tako bi imele pregled nad hujšanjemuser posted image

clock-img

15.02.2007, 11:26

clock-img

daysi

pencil-img

249

Tudi jaz imam danes sadni dan . Sicer imam šele 4 dan, vendar ne vem, kje naj se prišlepam zraven.
Sem hujšala s to metodo že dve leti nazaj, vendar sem sedaj po porodu dobila vse kg nazaj. Takrat sem shujšala 15 kg.

Moj jedilnik:
z:2 jabolka, voda
malica:2 kivija , voda
Naprej še ne vem, vendar ima na razpolago še banane, še 1x jabolka, mogoče jabolčno čezano, brez sladkorja, kakšen naravni sok iz pomaranč,... ter zraven veliko vode.

clock-img

19.02.2007, 21:56

clock-img

Erdbeere

pencil-img

3607

evo še ena, ki bi se nekje rada šlepala....kaj pa če vzamemo svojo skupino, ki naj se imenuje bodoče suhe šleparke??? ima katera kaj proti...no jaz imam danes sadni dan...aja pa naj povem, da pri nas hujšava oba z možem....je pa to najin se pravi 8 dan...pa tudi midva sva ze hujšala po tej metodi cca. 2 leti nazaj

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem