cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Še vedno ne znam dojiti!

clock-img

17.11.2009, 12:18

clock-img

Aniiita

pencil-img

632

Sedaj je naša user posted image stara že skoraj mesec pa mi dojenje še kar predstavlja težavo! Ne znam je namreč lepo pristaviti, da bi zaobjelačimveč bradavice in ne zgolj njen konec. Ob podoju jjo tako tudi 5x 6x odtstavim in popravim, pa mi včasih niti enkrat ne uspe tako,da me čisto nič ne boli. Punčka tudi zelo malo odpre usteca in nevem kako naj jo pripravim, da jih bo bolj. Patronažna mi je rekla, da naj jo z bradavico podražim po ustih in bo odprla- to sicer naredim vendar redko zares lepo odpre..in če takrat zamudim..user posted image

Ima prosim katera kakšen nasvet kje bi ga lahko lomila?

Hvala res še vnaprej.

clock-img

17.11.2009, 12:23

clock-img

Anonimen

jst sem moji zizo dobesedno stlacila v usta!user posted image
z roko na kateri sem imela tamalo sem jo stisnila k sebi, z drugo roko pa sem stisnila bradavico, in ko je povlekla sem jo zabasala v usteka.user posted image
mal grdo se slisi, sam jbg!

clock-img

17.11.2009, 12:29

clock-img

bskrle

pencil-img

3409

Zapri ji nosek!

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

clock-img

17.11.2009, 12:29

clock-img

Volga

pencil-img

9346

špricni ji malo mleka na ustnice, bo morda raje odprla.

clock-img

17.11.2009, 12:44

clock-img

veselka

pencil-img

1527

ko bo že pristavljena, popravi ustnice, pa spodnjo na rahlo potegni nižje, tko da s palcem bradico dol potegneš. nama je tako uspelo.


_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

clock-img

18.11.2009, 13:18

clock-img

Aniiita

pencil-img

632

Res hvala vsem..
na povezavah sme res veliko prebrala in sedaj se trudim naprej.

Hvala user posted image

clock-img

19.11.2009, 17:09

clock-img

a982

pencil-img

73

Jest sm mela iste teževe, poj mi je pa patronažna svetovala nastavek za bradavice od aventa in je super. Mali se čist nč ne matra, moje bradavice pa so čist OK. Samo na dojko ga postaviš, mali zagrab in se nastavek dobesedno prilepi na dojko in še vidiš, če je v nastavku kaj mleka to pomeni, da lepo teče in otroček je. Itak mora čimbolj odpret usta, tko da ni nič narobe če maš nastavek. čist nč se ne matrava samo fajn, da jih redno prekuhavaš al stereliziraš, da ne pride do kakšnega vnetja. Stanejo okoli 7 evrov dva komada.

clock-img

19.11.2009, 19:51

clock-img

BAMBINA_

pencil-img

3394

Tudi nežno božanje po spodnji ustnici tik pred dojenjem pomaga sprožiti sesalni refleks.


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

clock-img

21.11.2009, 17:34

clock-img

SURF

pencil-img

1388

IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

Tudi nežno božanje po spodnji ustnici tik pred dojenjem pomaga sprožiti sesalni refleks.



Tudi pri meni je dolgo trajalo,da sva se ujeli...uf,ko spomnem.Treba se je bilo namučiti ...ampak ko steče je super in ti ni žal za trud.
Drugače pa je varianta kot je Bambina napisala pri nas delovala.

clock-img

23.11.2009, 10:44

clock-img

Aniiita

pencil-img

632

Sedaj nama gre nekoliko bolje..čeprav še vedno vsakič ne prime ok..posebno zvečer postane zelo razburjena,zato si bom za takrat zaenkrat mogoče kar načrpala in ji dala..sva pa drugače kar vztrajni še..

clock-img

24.11.2009, 11:11

clock-img

zmajama

pencil-img

143

IZVIRNO SPOROČILO: a982

Jest sm mela iste teževe, poj mi je pa patronažna svetovala nastavek za bradavice od aventa in je super. Mali se čist nč ne matra, moje bradavice pa so čist OK. Samo na dojko ga postaviš, mali zagrab in se nastavek dobesedno prilepi na dojko in še vidiš, če je v nastavku kaj mleka to pomeni, da lepo teče in otroček je. Itak mora čimbolj odpret usta, tko da ni nič narobe če maš nastavek. čist nč se ne matrava samo fajn, da jih redno prekuhavaš al stereliziraš, da ne pride do kakšnega vnetja. Stanejo okoli 7 evrov dva komada.



se podpišem pod to. Pri naju je blo isto, nikol ni prav zagrabil, pa se je matral on in jaz poleg, ker sem že imela čisto pogrižene bradavice. Z nastavki sva se dojila do 3 meseca, potem pa sem jih en dan kar dala stran in je mali lepo zagrabil bradavico brez problemov. Se je v tem času že naučil fajn usta odpret in je lahko prav zagrabil.


< Sporočilo je popravil zmajama -- 24.11.2009 11:12:58 >

clock-img

24.11.2009, 11:24

clock-img

Aniiita

pencil-img

632

Nama gre sicer bolje, vendar morda ne bilo slabo poskusit teh nastavkov..posebno za zvečer, ko bi se dojila non stop in se priklaplja na dojko in nazaj..Edino potem plastiko grize..ni tako pristen stik, ali ne?

Veselka- meni pa ne uspe ji potegnit dol bradico,ker potem spusti..si samo s prstom dol potegnila? je potrebno kar močno to potegnit alli samo jaz nimam pravega načina..

clock-img

25.11.2009, 22:20

clock-img

poli*

pencil-img

2407

Zlo pomembno je, da je pristavljena čim bolj pravokotno na tebe. Mogoče se zdi ta nasvet nepotreben, ampak mene je patronažna opozorila na to in potem je bilo lažje.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem