cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ŠE ENA KI BI ....

clock-img

09.01.2006, 14:40

clock-img

NINA1

pencil-img

144

Ojla,
sej vem da so nove hujšarice ravno začela, sem bila malo prepozna da bi začela z njimi.
Zanima me če je še katera, ki je zamudila in bi se mi v bljižnji prihodnosti pridružila pri hujšanju pod geslom: RESNEuser posted image .(tudi sama se bojim da mi ne bo uspelo-se tako rada grešimuser posted image .

No pa lep začetek tedna.

p.s. pa upam da se katera javi, da se ne bom sama matralauser posted image .

LP Nina user posted image

clock-img

09.01.2006, 14:42

clock-img

Anonimen

Nina, če bi rada hujšala po 90 dnevni ločevalni dieti, se nam komot pridružiš pojutrišnjem, ko mamo me spet B dan. user posted image
Sam ti pa moram rečt, da nič kaj optimistično ne začenjaš, če že vnaprej ne veš, če boš lahko zdržala brez grehov. user posted image

clock-img

09.01.2006, 14:45

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Najbolje, da narediš, kot ti je svetovala hothien. Ta skupina hujša "šele" en teden, dieta pa traja 3 mesece, tako, da nisi veliko zamudila.

Pa veliko sreče pri hujšanju in na dobre rezultate. user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

09.01.2006, 14:47

clock-img

Anonimen

Drugače pa naslednja supina začne marca. Tako da če je ša katera interesentka za takrat, bomo zdužile moči.user posted image

clock-img

09.01.2006, 14:51

clock-img

drus013

pencil-img

53

za ene je danes tudi šele tetji dan, tako da nisi nič zamudila.

clock-img

09.01.2006, 14:54

clock-img

Anonimen

Predlagam še drugo možnost za izgubit kakšen kilogram..... obisk zobozdravnika....user posted image  jaz em od petka do danes shujšala celo kilouser posted image user posted image
Pa ne lih  na svojo željouser posted image

Sicer pa... go girls,user posted image go girls....user posted image user posted image

clock-img

09.01.2006, 15:06

clock-img

NINA1

pencil-img

144

saj ne da nebom zdržala sigurno bom, ker če se nekaj odločim da naredim, speljem stvar do konca. bom se pa res priružila skupini.
ne takoj obtoževat ljudi user posted image .
do marca mi je predolga, do takrat bom že čang-šlang user posted image .

lp
Nina

clock-img

09.01.2006, 15:18

clock-img

drus013

pencil-img

53

Go, Nina gouser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem