cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

čišča - koliko časa traja?

clock-img

31.05.2005, 14:43

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Zanima me koliko časa je pri vas trajala čišča? Jaz sem 4 tedne in pol od poroda in stvar že kakšne 14 dni izgleda takole: 3 ali 4 dni skoraj nič oz. malo rjavega, potem pa en dan sveža kri - ne sicer v ogromnih količinah, ampak vseeno kar nekaj. Tudi kak košček nečesa temnordečega je zraven. Pa spet par dni skoraj nič, pa spet kri...M ne more biti takole v intervalih.
Boli me pa čisto nič. Vonj je tudi normalen že ves čas, nič močnejši.
Sicer imam čez 2 tedna pregled pri G, pa me vseeno zanima, če se vam to zdi normalno...
Hvala Taška

clock-img

31.05.2005, 14:45

clock-img

ZARA

pencil-img

17227

Pri meni 8 tednov...

clock-img

31.05.2005, 14:45

clock-img

Mina1

pencil-img

3638

Pri meni je trajalo tole skoraj 1 mesec, malo po malo.

Prvo M pa sem žal dobila glihkar:((, pa tako luštno je bilo brez M in tako. (rodila pa sem 18.2.)

pa-pa Mina1

clock-img

31.05.2005, 15:52

clock-img

Flip

pencil-img

14

Jaz sem rodila 14.3 in sem imela 6 tednov cisco.Zdaj cakam M....ker ne dojim vec...Pravis da je zraven nekaj strdkov? Tole zna bit sumljivo...Vsaj potelefoniraj mal G. in povprasaj...Ne skodi...Lahko da ti je kak koscek posteljice ostal notri pa morajo to ocistit zarad moznega vnetja...

clock-img

31.05.2005, 17:31

clock-img

CatJa

pencil-img

5068

Jaz sem jo imela natanko 3 tedne.

clock-img

31.05.2005, 18:30

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Tudi pri meni je bilo nekaj časa tako, zdaj pa izgleda, da je konec, je pa tudi 4 tedne in pol.

clock-img

31.05.2005, 20:08

clock-img

patty

pencil-img

97

Meni se zdaj, v šestem tednu, počasi končuje. Se je pa pojavljala ravno tako kot pri tebi - nekaj dni nič, potem spet sveža kri ... Mogoče se preveč naprezaš. Poskušaj malce več počivati, čeprav je ob novorojenčku to utopija. Strdki pa niso nič hudega, tudi pri meni jih je bilo nekaj.

Pozdravček,
Patty

clock-img

31.05.2005, 20:19

clock-img

Pilar

pencil-img

1009

3 tedne

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem