cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

čišča - koliko časa?

clock-img

27.01.2006, 15:43

clock-img

Anonimen

Koliko časa ste imele čiščo? Jz sem 3t po porodu pa imam vsaj še 1vložek/dan krvav? user posted image Poleg tega me občasno - zvečer spodaj boli, kot da bi mi drobovje sililo skozi vagino..Boli me ritnik, vagina, šivi,  v glavnem vse tam spodaj user posted image Bi morala na pregled, ali je to običajno?

clock-img

27.01.2006, 16:48

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Jaz sem jo imela 7 tednov. Sem od G že dobila vabilo, ker me ni bilo na poporodni pregled.
Glede na to, da sem tretjič rodila, mislim, da je bilo prav tretjič najbolj boleče - po porodu in tudi najdlje. Šivi so me ful in dolgo boleli. Sem jih mazala s šentjanževim oljem in je pomagalo. Mislim, da boš imela bolečine, dokler boš imela čiščo.

clock-img

27.01.2006, 17:46

clock-img

urši77

pencil-img

621

Čiščo sem imela štiri tedne in bila zeeelo kregana od babice ker sem premalo počivala in je bil izcedek predolgo krvav(raztrgan maternični vratuser posted image in počivanje pomeni ležanje in ne sedenje)
Šivi so me pa boleli ene dva meseca, tako da sva se z možem šla bolj kot ne celibat, a se je potem uredilo, pocelilo in nehalo bolet in stvar je normalno zalaufalauser posted image

clock-img

27.01.2006, 18:03

clock-img

soncek&luna

pencil-img

1589

moja je trajala skoraj 6 tednov... ravno ko sem imela prvi G pregled se je koncal... me pa 'sivi' se vedno zategujejo vcasih

_____________________________

Mami, pika moja!

clock-img

28.01.2006, 01:10

clock-img

KODA

pencil-img

4015

Obakrat cca 3 tedne.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

clock-img

28.01.2006, 08:47

clock-img

puri

pencil-img

2171

Caffee, te bolečine so čisto normalne,.....pri meni je isto.

clock-img

28.01.2006, 10:06

clock-img

mml

pencil-img

4156

Kompletno se je ustavila po 5 tednih, od 4. do 5.tedna pa minimalno izcedka ...tako za en dnevni vložek.
Šivi so me boleli en teden (najbolj 4. in 5. dan po porodu), sedaj pa razen minimalne brazgotine sploh ne vem, da je kaj bilo

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

clock-img

28.01.2006, 10:09

clock-img

šnucika

pencil-img

1880

Čišča se je ustavila po 5 tednu...sedaj imam še minimalen zelo svetel izcedek...občasno.
Bolečine,ki jih opisuješ pa sem imela tudi jaz....so prenehale nekje s četrtim tednom po porodu.Šivi so nehali boleti po 10 dnevih in sedaj sploh ne čutim več nič...kot,da ne bi bila šivana!user posted image

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!



Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem