cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

čišča-po porodu

clock-img

08.11.2007, 13:05

clock-img

Blejka26

pencil-img

1798

koliko časa ste jo imele?jaz sem rodila 17dni nazaj pa je danes že tretji dan ko je nimam več.Ali je to normalno,da jo imaš samo 14dni?pri prvi se ne spomnim koliko časa sem jo imela..pravijo naj bi počasi izginjala po 3-4tednu,ampak počasi,pri meni je pa bilo kot da bi jo odrezal.Nobene kapljice krvi in nič belega..mogoče je pa to zaradi CR?

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

clock-img

08.11.2007, 13:13

clock-img

katra55

pencil-img

1970

Jaz sem jo imela po CR manj kot 3 tedne, na koncu je bila komaj opazna, sem pa imela na začetku zelo močno.

clock-img

08.11.2007, 13:30

clock-img

Lunc_a

pencil-img

1258

pri meni je bilo tudi tako malo več kot en dan,potem se je pa spet ulilo

clock-img

08.11.2007, 13:36

clock-img

sneška_

pencil-img

712

Kako ste vi lepo minile.Jaz sem je imela okrog 65 dni oziroma sem imela prodolženo metroragijo.Sem bila izčrpljena kot cunja.

clock-img

08.11.2007, 14:08

clock-img

2.2.

pencil-img

1514

jaz pa samo 3 dni ampak potem so mi dali tablete (čez kakšen mesec) pa sem potem dobila ampak trajalo pa ni več kot 6 dni

clock-img

08.11.2007, 15:27

clock-img

valči

pencil-img

2344

Sem rodila isti dan,kot ti,vendar vaginalno.Iz izkušenj sodeč,še se ti bo javila,meni je v porodnišnice nehalo tečt,4. dan,pol je bilo manj,doma pa se je spet vlilo.
Sedaj sem dva dni nazaj bila na dnevnih vložkih,pa se mi je spet vlilo,tako da imam vir 80.
Počakaj,boš videla.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

clock-img

08.11.2007, 15:44

clock-img

Blejka26

pencil-img

1798

ja jaz sem tud uporabljala vir80 ker so res zakon.sej drugače meni kar paše da nič ne teče spodaj,sam me je mal skrbelo..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

clock-img

09.11.2007, 13:59

clock-img

butt3rfly

pencil-img

647

jst sm jo mela po vaginalnem porodu točno 1 mesec. vse je blo kul, nobenih problemov, izcedek je bil vedno šibkejši in svetlejši. sm bla ful vesela, da gre tak vredi. po točno 1 mescu pa se je nenadoma vlilo iz mene ko iz škafa. sem pušenjaka vprašala, če je to normalno in je napisal, da če je krvi več kot za menstruacijo, da je treba it se pokazati. in pr men jo je blo ogromno!!!sm nasledn dan šibala v bolnico, kjer sm ostala 3 dni. sumili so, da se nism popolnoma sčistila in da je nekaj notri ostalo. dajali so mi zdravila in podobne fore prek žile. na koncu pa se je vse porihtalo, tak da mi ni blo treba iti čiščenje.
morm pa rečt, da so se mi vložki vir80 zdeli živa groza! sm jih mela sam 1 teden, pol sm pa kar na always ultra šla. tista debela vata med nogami me je tak živcirala, da adijo pametuser posted image

_____________________________

Hale: "Are you accusing me of being in someones pocket, you hypocrite son-of-a-bitch? You've been on Clay's tit since you were a goddamn uniformed officer. He barks and you jump. Whole town knows it. "Chief of Police". What a goddamn joke."

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem