cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

česa se ne sme jestimed dojenjem?

clock-img

12.01.2009, 11:40

clock-img

Čebel@

pencil-img

16171

ola punce!
drug mesec naj bi rodila in me neki zanima:vem da recimo mleko "dela" krčke......namreč:moja kolegica je po porodu vse normalno jedla in je mala imela krče(potem je ukinila mleko),moja sestra pa strogo ni jedla svinjine......koliko je to res da svinjine ne smeš čisto nič jesti(v MŠ so rekli da naj bi jedel isto kot pred porodom)........dajte mi svetovati,kaj lahko in kaj ne smeš jesti med dojenjem?
hvala že v naprejuser posted image

clock-img

12.01.2009, 11:58

clock-img

Pšemek

pencil-img

899

Preberi si članek: http://med.over.net/forum5/read.php?11,347205,347292#msg-347292

_____________________________

Naj sreča ne premami te v prevzetnost in nesreča ne poniža v sužnja.
Ostani to, kar si, kot zlato v plamenih ohrani svoj ponosni jaz!
(Evripid)

clock-img

12.01.2009, 12:00

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Ko boš dojila, boš morala sama ugotovit, po čem ima otrok krče. Lahko tudi, da jih sploh ne bo imel.
Moja jih je imela po čokoladi, zelju ipd. In sem se tega pač izogibala. Pri vsaki je drugače.

clock-img

12.01.2009, 12:11

clock-img

lilija*

pencil-img

145

Jedla sem vse, pa nismo imeli nič krčovuser posted image  
Kot so že rekle, mislim, da ni univerzalnega pravila za vse.

clock-img

12.01.2009, 12:18

clock-img

Hans

pencil-img

501


IZVIRNO SPOROČILO: lilija*

Kot so že rekle, mislim, da ni univerzalnega pravila za vse.




... se podpišem...
Včasih so rekli, da ne smeš jesti solate, pa kislega... No jaz sem v bolnišnici že večer po porodu dobila zeleno solato, drugi dan pa je bil segedin.

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

clock-img

12.01.2009, 12:48

clock-img

Hope2

pencil-img

7572

Našega matra čebula (tenstana, zato tudi vse omake, golaži....), čips, ocvrta hrana (pohanje, pomfri), paradajz in vse iz paradajza, zdaj pa še sprobavam, če ni še čokolada na spiskuuser posted image

clock-img

12.01.2009, 14:23

clock-img

AnciM

pencil-img

1222

Mojega je zvijalo po zelju, papriki, gobah. Mleka sem pa veliko popila in ga ni nič matral. Prvi mesec je bila skoraj vsak dan za večerjo polenta z mlekom.

clock-img

13.01.2009, 12:29

clock-img

Čebel@

pencil-img

16171

hvala vam za odgovore-torej najboljš da jem vse normalno koker sedaj,če bo pa treba bomo pa ukinjali in probavali kaj nam ne paše

lep dan in obilo veselja z vašimi sončkiuser posted image

clock-img

13.01.2009, 16:00

clock-img

Hope2

pencil-img

7572

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

hvala vam za odgovore-torej najboljš da jem vse normalno koker sedaj,če bo pa treba bomo pa ukinjali in probavali kaj nam ne paše

lep dan in obilo veselja z vašimi sončkiuser posted image



točno takouser posted image

clock-img

14.01.2009, 13:45

clock-img

spps

pencil-img

14046

med dojenjem pri ta prvi sem lahko jedla čisto vse,pit pa nisem smela Frucauser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

clock-img

14.01.2009, 21:05

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem