cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

čaj za odžejat

clock-img

23.06.2008, 14:04

clock-img

nia5

pencil-img

4698

Zanima me če dajete v tej vročini svojimuser posted image za pit čaj, čeprav so polno dojeni. Meni se zaenkrat zdi da moja mesec dni stara pupa ne potrebuje dodatne tekočine, saj se čez dan malce pogosteje dojiva ampak nočem pa da bi gratala dehidrirana. Kateri čaj priporočate in kakšne temperature mora bit (verjetno mlačen ali topel)? 

clock-img

23.06.2008, 14:16

clock-img

Srčekgirll

pencil-img

3926

Komot daš čaj. Jst tud polno dojim pa mu dam včasih malce prekuhane vode al pa čaj ( zmešam: kamelco pa janež in kimelj) popije pa odvisno, časih ful včasih pa sam tolk da ustence namoč.


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

clock-img

23.06.2008, 14:59

clock-img

Lejči

pencil-img

520

Jaz jo samo bolj pogosto dojim,da ni žejna. 

clock-img

23.06.2008, 16:12

clock-img

Anonimen

Zanima me če dajete v tej vročini svojimuser posted image za pit čaj, čeprav so polno dojeni.



Ne. Niti v vecji vrocini ne.

clock-img

23.06.2008, 16:20

clock-img

Ancy

pencil-img

614

Če je otrok polno dojen naj ne bi bilo potrebe po dodajanju tekočin, v praksi pa menim da morate starši presoditi ali je dodaten vnos potreben... 

clock-img

23.06.2008, 22:18

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Priporočam samo, da jim namesto čaja dajete prekuhano vodo. Jaz sem svoji z uvajanjem GH začela dajat hippov čaj, ki je malo slajen in mi še danes pri 18m ne pije vode.user posted image  Mora biti vsaj malo sladka tekočina, drugače noče pit.

clock-img

23.06.2008, 22:23

clock-img

selma2

pencil-img

107

Meni je pediatrinja rekla, da je dobro če otrok v tej vročini pije prekuhano vodo ali tisto kupljeno za dojenčke. Sam moj je star 5 mesecev. 

clock-img

23.06.2008, 22:27

clock-img

bondi

pencil-img

52

Naša pupa ima 2 meseca in pol in ji že od tretjega tedna dodajam malo čaja za žejo. Je polno dojena, vendar ji vseeno paše. Ful lepo raste in se razvija, tako da mislim, da ni prav nobene škode. Pije pa Hippov Komarček.

lp

clock-img

24.06.2008, 12:05

clock-img

Taula

pencil-img

6340

Moja žabi pije Hippov komarček.user posted image  Zadnje dneve ga popije ful.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


clock-img

26.06.2008, 10:30

clock-img

andrejkam

pencil-img

192

Mene pa zanima, a jim date po žlički ali stekleničko.
Hvala.

clock-img

26.06.2008, 10:44

clock-img

Taula

pencil-img

6340

Steklenički, ker ga popije na dan tudi 100 ml.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


clock-img

26.06.2008, 10:46

clock-img

Volga

pencil-img

9346

IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

Komot daš čaj. Jst tud polno dojim pa mu dam včasih malce prekuhane vode al pa čaj ( zmešam: kamelco pa janež in kimelj) popije pa odvisno, časih ful včasih pa sam tolk da ustence namoč.



Kaj je to "kamelco"?

clock-img

26.06.2008, 12:19

clock-img

*tajda*

pencil-img

1080

IZVIRNO SPOROČILO: Volga




Kaj je to "kamelco"?



Volga, verjetno je mislila napisat kamilica ali po latinsko Matricaria chamomilla. To je zelišče. Upam da si zdaj razumela. Se je pač zmotila pri pisanju.

clock-img

26.06.2008, 12:49

clock-img

pizamca

pencil-img

146

kamelca rečejo ljubljančani... kot npr. per user posted image

clock-img

26.06.2008, 13:42

clock-img

tweetek

pencil-img

750

kamelca rečemo tudi v Selški doliniuser posted image .... Jaz dajem pa našemu pobu zadnji teden bebe čaj (mešanica kumine, komarčka in janeža), nesladkanega po aventovi steklenički z  najmanjšim cucljem - se mi zdi da mu kar paše čeprav je polno dojen. Stari smo pa en mesec...

clock-img

27.06.2008, 06:48

clock-img

inesc

pencil-img

298

Tudi moj škratek je polno dojen, vendar mu dajem Hippov čaj proti krčkom. Star bo 3 mesece. Pije ga po steklenički, čeprav sem bila sprva proti temu, vendar ga popije okoli 100 ml in bi bilo po žlički malce dolgo.. Mi gre pa malce v nos, ker pri meni noče piti iz stekleničke, pri očkotu in omici pa pije...



_____________________________

02.04.2008 smo dobili našega sončka Marka.

Jih je že 5, dva sta na poti. Kaj je že to spanje???

clock-img

27.06.2008, 09:27

clock-img

Anonimen

Tudi moj sine je polno dojen in v tej vročini se pač večkrat doji. Mu pa tudi večkrat na dan ponudim vodo (v magičnem lončku s slamico) in naredi par požirkov, več pa ne.

clock-img

27.06.2008, 20:11

clock-img

Zofy

pencil-img

2416

IZVIRNO SPOROČILO: inesc

Mi gre pa malce v nos, ker pri meni noče piti iz stekleničke, pri očkotu in omici pa pije...



user posted image user posted image user posted image Moja je ista. Sicer ne s čajčkom ampak z izčrpanim mlekom. Če da ati, spije na mah, če da mami, potiska ven fleško in se obrača proti ziziuser posted image user posted image user posted image

clock-img

27.06.2008, 20:41

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem