cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

čaj ali sok

clock-img

21.07.2005, 21:56

clock-img

ma&he

pencil-img

143

Naša mala je stara 5 mesecev in mi je sedaj začela piti iz stekleničke, vendar ne vem kaj jenajboljše za pit. Čaja mi do sedaj ni hotela, sedaj ji pa kupujem sok od frutka in bi ga popila kolikor bi ji ga dala, vendar se bojim da j eše premajhna, saj je sok iz breskev, jabolk. KAj dajate ve za pit svojim malim?

clock-img

21.07.2005, 22:19

clock-img

Lunca1

pencil-img

6022

Jaz ji dajem sok (jabolko čaj) ali pa čaj. Pa čaj delam bolj redek, pa tudi sok včasih zalijem z vodo. Včasih ji dam tudi samo vodo, samo ji ni preveč všeč in potem zelo malo spije.

clock-img

21.07.2005, 23:43

clock-img

Maxica

pencil-img

8825

Jaz mu že od vsega začetka dajem čaj. Ker imam kr tistega instant, mu naredim precej redkega, pa ga zelo rad pije. Sokovi so preveč sladki in gosti.

clock-img

22.07.2005, 07:09

clock-img

srki

pencil-img

9222

Moj tudi ni hotel čaja že od samega začetka. Ko je dopolnil 4 mesece, sem mu začela dajat malo sokca, malo čaja, ko je bil pa že večji, pa sok-še sedaj je tako, v vrtcu pa pije tudi čaj. Ti ti lumpi!8)

clock-img

26.07.2005, 12:10

clock-img

SaaS

pencil-img

1457

Jaz sem muže pri dveh tednih začela dajati čaj (ne instant!) in je celo zimo pil čaj. Zdaj čez poletje pa ne kuhamo čaja ampak pije kar vodo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem