cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Črpanje mleka - prosim za nasvet

clock-img

28.11.2005, 13:51

clock-img

Anonimen

Pozdravljene,

ker naša mala noče pit direkt iz dojke (že nekaj časa se samo crklja), me zanima, kdaj si načrpate mleko? Si ga načrpate po ali pred crklanjem na dojki (vem da nič ne je, ker jo stehtamo)? Joj, ne vem, če je tole ravno razumljivouser posted image  

clock-img

28.11.2005, 13:57

clock-img

petraz

pencil-img

1328

Jaz sem si mleko izčrpala pred dojenjem, da je dobil Anže bolj gosto hrano. Sicer pa si izčrpam mleko še sedaj, ker ga imam še vedno veliko ...user posted image

clock-img

28.11.2005, 14:03

clock-img

smrka

pencil-img

3582

Probaj jo uvajat na papanje po flaški z umetnim mlekom, ker očitno ti mleko tvoje ni več hranljivo, ali ga ti primankuje. Otrok ti nesme bit lačen, sploh pa če praviš da se ne redi.

clock-img

28.11.2005, 16:31

clock-img

fricka

pencil-img

751

Mislim, da sem te prav razumela. Otroka tehtaš pred in po hranjenju in ker se ne zredi sklepaš, da ni nič pojedel. Pri meni je bilo isto. Jaz sem si izčrpala vedno tako, da sem imela za obrok v naprej pripravljen v steklenički. Potem sem pa pogrela v vroči vodi. Je preveč jokanja, če začenjaš črpati takrat, ko je že otrok lačen.

clock-img

28.11.2005, 17:08

clock-img

*goldfish*

pencil-img

600

Spumpaj si mleko in ko bo otrok lačen, segrej v vroči vodi ali pa v mikrovalovki.

jaz sem tudi tako delala, prva dva meseca, ko še mleko ni steklo sem si pumpala, ko je spal, da sem potem imela za naslednji obrok. Ko pa je mleko steklo pa sem si pumpala zjutraj in zvečer.

Mali je star 9 mesecev in še vedno ta taktika uspevauser posted image

clock-img

28.11.2005, 18:48

clock-img

Anonimen

Jaz si pumpam takrat, ko spi.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem