cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Človek ne jezi se

clock-img

02.11.2010, 10:31

clock-img

partizanka1

pencil-img

95

Ali mogoče katera ve, kje prodajajo igro človek ne jezi se v malo "boljši obliki"? Enkrat sem pri eni družini videla leseno podlago z narisano površino, figurice pa so bile lesene, velikosti cca 3 cm, v obliki živalic (čebelice, pikapolonice,....).

Kjerkoli v trgovini sem to igro videla, je bila navadna igralna površina z navadnimi "mini" figuricami.

Hvala za pomoč

clock-img

02.11.2010, 13:58

clock-img

partizanka1

pencil-img

95

enkratna 1000x hvala. Točno to, kar imajo na Amazon.com sem iskala....tam pa tud naročamo, tako da bomo ob naslednjem naročilu naročili!

Hvala

clock-img

02.11.2010, 13:59

clock-img

mini86

pencil-img

6050

kdaj pa bi naročala..a bi me lahko prosim obvestila če se slučajno pridružim naročilu..hvala

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

clock-img

02.11.2010, 14:05

clock-img

partizanka1

pencil-img

95

IZVIRNO SPOROČILO: mini86

kdaj pa bi naročala..a bi me lahko prosim obvestila če se slučajno pridružim naročilu..hvala



Ma ne vem ti povedat...moj vsake tolk časa kakšne filme al pa kej naroči, pa bi takrat naročila še to

clock-img

02.11.2010, 14:06

clock-img

mini86

pencil-img

6050

a bi bla tok dobra da če prej ne naročim da bi pr teb uzela

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

clock-img

02.11.2010, 15:20

clock-img

enkratna

pencil-img

821

Me veseli, da sem pomagala. Pa še sama sem našla vir simpatičnih idej za darilo user posted image

clock-img

03.11.2010, 09:23

clock-img

partizanka1

pencil-img

95

IZVIRNO SPOROČILO: mini86

a bi bla tok dobra da če prej ne naročim da bi pr teb uzela



ti sporočim, če/ko bom naročala

clock-img

18.05.2013, 21:14

clock-img

spekter

pencil-img

11

Pa greš v špara, al pa Mullerja jih imaš polno. Drugače mislim da imaš tudi navodila kako narediti igro človek ne jezi se na tej strani, pa si sprintaš ven, figure pa narediš iz gline. Meni se zdi super ideja,..

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem