cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Čigav ADSL imate?

clock-img

26.06.2006, 09:50

clock-img

Anonimen

Od katerega ponudnika?
Koliko plačujete na mesec in kaj za to dobite?

Kaj mi svetujete, katerega naj izberem-nov priključek?

clock-img

26.06.2006, 10:08

clock-img

SašaR

pencil-img

881

Mi imamo trenutno od siola. Ker nas je več skupaj.
Naša hiša se je pa nekako že odločila, ker nimamo kabeljske TV in ker zaradi tegavidimo samo nacionalko, smo se nekako odločili vzeti T2. Kdaj, kakšen paket,... pa še ne vemo.


_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

clock-img

26.06.2006, 10:09

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Odvisno kje si doma. Starši imajo SiOL, plačujejo okol 7kSIT, pač standardni 1MB dostop.

Sam se v svojem stanovanju matram, da bi prišel do T2, če ne, grem na SiOL, ker bi rad imel tudi TV zraven. Tebi priporočam enako, daj poizvedbo na T2, so fajn, ker nisi vezan za 2 leti, tako kot pri ostalih ADSL/VDSL ponudnikih.

Če imaš v stanovanju kabelsko TV bi se ti najbrž splačalo pozanimati za kabelski internet. Poglej malo, kdo je v tvojem kraju ponudnik.

Cene so vse tam-tam, morda kak kSIT razlike, odvisno od tega kaj hočeš imeti in kako hitro mora zadeva laufat. Lahko maš od 4kSIT za 1MB linijo pri T2, do 1GB prenosa na optičnih kablih za 1mioSIT najemnine na mesec.

clock-img

26.06.2006, 12:07

clock-img

SLAMlCA

pencil-img

124

T2 za 3500

clock-img

26.06.2006, 13:56

clock-img

KIRA

pencil-img

4944

od SIOLA. zato ker je 3 mesece zastonj - trio paket. nisva imela namreč niti linije za telefon, pa so nama jo zastonj potegnili (razvezan pristop). no, če se to ne splača, pol pa res ne vem...

clock-img

27.06.2006, 02:05

clock-img

Anonimen

Imamo standardni 1Mb dostop preko Modrega ADSL od Siola. Plačujemo 7.200 SIT mesečno in nimamo od tega nič, razen tega, da zabijamo svoj čas pred monitorjem. user posted image

Prej smo imeli pa standardni 1Mb dostop preko kabla od Telemacha za 9.000 SIT in smo imeli od njega točno toliko, kot zdaj od Siola. user posted image

clock-img

27.06.2006, 19:45

clock-img

LARIKA

pencil-img

701

Od Siola. Delam v tej prodaji, tako da z možem razmišljava da bi naredila prehod na TRIO. Če katero kaj zanima okoli teh paketov, naj sporoči user posted image

clock-img

27.06.2006, 20:46

clock-img

Anonimen

Mene!
Pa še eno vprašanje zate-telefon imam še na ime prejšnjega lastnika stanovanja. A je to kaka ovira za ADSL? Koliko časa traja, da priklopijo ADSL?

clock-img

28.06.2006, 18:11

clock-img

LARIKA

pencil-img

701

Nima veze. Lahko narediš prepis lastništva nate, stane 4800 sit. Pač kopijo kupo-prodajne pogodbe priložiš in to je to, mi ti pa pač pošljemo obrazec za ta prepis.
Za ADSL to nima veze, kdo je lastnik. Sklene se pogodba, in nima veze kdo je lastnik, ker se tudi domači tako odločajo da je drug naročnik ADSL-ja kot telefonskega priključka user posted image

clock-img

11.07.2006, 11:17

clock-img

Minkaa

pencil-img

290

od siola pa bomo v prih. zamenjali 

_____________________________

Srečna družina

www.bambino.si

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem