cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Čišča rumene barve?

clock-img

03.03.2008, 18:09

clock-img

Mbee

pencil-img

348

Sem 4 tedne po porodu in slabe 2 tedna imam čiščo takšne rumene barve brez vonja ampak vmes je takšna sluz kot pri ovulaciji....pa saj še ni možno za ovulacijo ali kako je s tem? A je možno da imam vnetje da je čišča rumene barve ali je to normalno?

_____________________________

Dve sončici v mojem življenju....zdaj pa upam d bo sonček ;)

clock-img

03.03.2008, 18:13

clock-img

piamaria

pencil-img

523

Joj Mbee, tole je malo čudno, upam, da te ne boli, ker čišča je drugače rdeče-rjave barve- rumenauser posted image čudno.
Pokliči G, da ti pove, upam, da ni kaj narobe no, vnetje ne bi smelo bit oz. bolelo bi.

clock-img

03.03.2008, 18:15

clock-img

Mbee

pencil-img

348

zdej sm ravno našla en članek o čišči pa piše da je prve dni rdeča in rjava potem pa do konca rumena in se že bolj počutim sam tista sluz mi ni jasna....ne boli me pa nič tko da bomo vidli sej imam že kmal pregled.

_____________________________

Dve sončici v mojem življenju....zdaj pa upam d bo sonček ;)

clock-img

03.03.2008, 18:23

clock-img

piamaria

pencil-img

523

No evo, mi ni blo jasno, da imaš samo rumen izcedek, tako pa ja, gosta oker sluz na koncu- drži
Srečno

clock-img

03.03.2008, 18:59

clock-img

muki1

pencil-img

7193

To je po mojem spominu normalno.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

03.03.2008, 20:41

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Na koncu je kot en rumenkast izcedek.

clock-img

04.03.2008, 23:24

clock-img

Zofy

pencil-img

2416

Nam so rekli na MŠ, da naj bi bila čišča na koncu rumena - izkušnje pa bom lahko delila čez kak mesec...

clock-img

06.03.2008, 23:19

clock-img

karmchy

pencil-img

41

Mislim da bo to kar normalno. Jaz sem tudi že soraj 4 tedne po porodu, pa imam tudi rumen izcedek s sluzjo.

Lp

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem