cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Čišča

clock-img

17.10.2007, 12:03

clock-img

jinksy

pencil-img

76

Verjetno se je o tem že veliko napisalo pa vseemo. Zanima me kako dolgo po porodu ste krvavele? Jaz sem že več kot tri tedne čez pa se mi zdi, da se mi še kr konkretno vliva in da še nič ne kaže na to, da bi bilo s tem počasi konec. Hvala za odgovore.

clock-img

17.10.2007, 12:08

clock-img

srki

pencil-img

9222

4 tedne, že od začetka pa nisem imela tako močne čišče, v mejah normale.

clock-img

17.10.2007, 12:11

clock-img

Anonimen

Jaz sem rodila pred devetimi dnevi in imam komaj še opazno čiščo - lahko bi rekla, da je sploh ni več.
Morda tudi zato, ker veliko jokam in se sekiram, saj sem ločena od otroka, ki ima po mnenju doktorjev Downov sindrom - izvida pa še nimamo.

clock-img

17.10.2007, 12:15

clock-img

iwa

pencil-img

824

4 tedne, pol pa le občasno še kaki ostanki, definitovno konec 6 tednov

_____________________________

Življenje je lepo!

clock-img

17.10.2007, 12:26

clock-img

cukerček

pencil-img

575

ne moram ti še povedat iz lastnih izkzšenj ampak moja sestra je imela 6 tednov

_____________________________

Naši spomini so edini raj iz katerega nas ne more nihče pregnati...

clock-img

17.10.2007, 12:35

clock-img

srki

pencil-img

9222

IZVIRNO SPOROČILO: Hermina1

Jaz sem rodila pred devetimi dnevi in imam komaj še opazno čiščo - lahko bi rekla, da je sploh ni več.
Morda tudi zato, ker veliko jokam in se sekiram, saj sem ločena od otroka, ki ima po mnenju doktorjev Downov sindrom - izvida pa še nimamo.



Še tukaj, Hermina, držim pesti za tebe in otročka.

clock-img

17.10.2007, 12:54

clock-img

mojcac

pencil-img

23

Jaz sem 6 t. po porodu, pa sem po 5 t. še ne dokončane čišče spet zakrvavela. Največ zjutraj, čez dan manj. Tudi jaz se sprašujem, kaj to pomeni. Bi se moralo končati, pa imam občutek da sem spet na začetku. Sedaj precej mirujem, res je,da sem se že malo razživela in imela občutek, da lahko vse gospodinjstvo in poleg dojenčice še dve letno punčico spravim v red. Izkazalo se je ravno nasprotno. Po porodu sem bila že enkrat čiščena zaradi delčkov posteljice, pa se bojim, da bo treba še enkrat čistiti. Glede tega imam res smolo, saj sem bila že po prvem porodu 3 x čiščena zaradi posteljice. Ne vem, kdo je kriv, doktorji ali kaj ??? SEm tolk jezna, da sem se čist razpisala.

Želim nama vse najboljše, lp.

_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo. Imejmo jih radi, tudi ko imajo slabe trenutke.

clock-img

17.10.2007, 13:50

clock-img

fricka

pencil-img

751

Hermina, ne jokaj. vse se bo uredilo. Četudi je morda res, bo to najlepši otroček zate.

Čiščo pa sem imela samo 10 dni in že prvi mesec po porodu menstruacijo, čeprav sem dojila.

clock-img

17.10.2007, 13:54

clock-img

Anonimen

Po 2 tednih je bilo še tu pa tam kdaj, po 4 tednih pa nič več nič..

clock-img

18.10.2007, 15:01

clock-img

Natali07

pencil-img

549

Jaz sem krvavela ene 9 tednov. Mi je zdravnica govorila če sem preveč aktivna, ampak jaz sem večinoma počivala in skrbela za otroka. Vse ostalo je postoril očka, kajti ko sem mislila da je že konec krvavitve in sem šla na sprehod se je spet ulilo. Tako da sem začela hodit na sprehod z malčkom šele po drugem mesecu. Je bilo kar pestro, ker po končani krvavitvi sem dobila pa vnetje in antibiotike. Enkrat mi je šel tudi en majhen delček ven - pa je rekla ginekologinja da ni posterljica ampak strjena kriuser posted image user posted image user posted image . Po tem je bilo en teden mir in že sem dobila menstruacijo - če je res bila, ker ponovno sem jo dobila šele sedaj ko je malček star 9,5 mesecev. So me pa drugače že v porodni zadrževali in čistili kri (jo je bilo ogromno) in dobila dve flaši nečesa za krčenje maternice. Tolk da te potolažim, da si še daleč da me ujameš.

clock-img

19.10.2007, 18:06

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Hermina1

Jaz sem rodila pred devetimi dnevi in imam komaj še opazno čiščo - lahko bi rekla, da je sploh ni več.
Morda tudi zato, ker veliko jokam in se sekiram, saj sem ločena od otroka, ki ima po mnenju doktorjev Downov sindrom - izvida pa še nimamo.



DRŽIM TI PESTI, DA BI BILO VSE V REDU!!!

clock-img

20.10.2007, 20:23

clock-img

zajlca

pencil-img

14

Ko sem prvo rodila, sem imela konec čišče že 3. tedne po rojstvu, menstruacijo sem dobila pri 3 mesecih in pol.
Ko sem drugega rodila, sem imla čiščo 6. tednov, in niti ne tako malo, se mi je kar ulivala. Potem sem bila slab teden brez čišče, in evo... prišla je menstruacija v vsej svoji mogočnosti user posted image


_____________________________

Živi in pusti živeti!!!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem