cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Čez dan noče jesti

clock-img

25.02.2009, 12:19

clock-img

varci

pencil-img

194

Pozdravljene,

imam 4 mesečnega fantka, ki je do pred 14 dni nazaj prespal skoraj celo noč ne da bi ga bilo potrebno hraniti. Zadnjih 14 dni pa je popolnoma zamenjal urnik in bi jedel samo ponoči  ( 2 obroka - cca. 180 ml), čez dan pa vanj komaj spravim 100 ml in še to na 6 ur. Hranjen je z AM, goste hrane mu še ne dajem.

Ali ima katera kakšen nasvet, kako bi ponovno prešel na star urnik hranjenja?
Sem razmišljala, da bi mu ponoči prvi obrok dala manj (120ml) in naslednjega samo čaj user posted image .  Ali naj začnem z uvajanjem goste hrane? Pojma nimam :)

Hvala

clock-img

25.02.2009, 12:22

clock-img

Doll

pencil-img

1726

temu se reče poskok v rasti in samo zaradi tega da bi mu dajala GH je nesmisel.
Gh se daje otroku ko je pripravljen na njo

clock-img

25.02.2009, 14:11

clock-img

nia5

pencil-img

4698

Če čez dan tako slabo je, mora ponoči nadoknadit, saj rabi določeno število kalorij. Moji so do pred kratkim rasli 4 zobeki naenkrat in je čez dan zellloo slabo jedla, zato pa je ponoči 2x pila mleko, ker je bila lačna, pa čeprav sma bile že lep čas brez hrane ponoči (le čaj).

_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

clock-img

28.02.2009, 22:26

clock-img

katja_p

pencil-img

2476

Podoben problem sm js imela dans. Imam doma dkor 3-mesečnico. Pa mi je včeri ponoč pojedla 210, dopoldan 190, potem pa samo še 2x po 110 in še to je nkrat velik mi bruhnla ven. Zdle zvečer pa sploh ni hotla jest.

Jo pa samo dojim (imam pa trenutno tehtnico, zato vem, kolk je pojedla user posted image )

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem