cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Čaj za dojenje

clock-img

20.12.2005, 12:12

clock-img

Aleksandrin

pencil-img

869

Ali je čaj za dojenje (ne v vrečkah) kateri resnično pomagal?

clock-img

20.12.2005, 13:29

clock-img

petraz

pencil-img

1328

Jaz sem si sama skuhala čaj iz kumine in janeža, da bi imela več melka in da ne bi tamalega zvijalo. Patronažna sestra mi je rekla, da tudi polenta pomaga, če želiš imeti več melka.

clock-img

20.12.2005, 14:09

clock-img

Dadi

pencil-img

2007

No ja poleg tega da ima ogaben okus, se mizdi da ni kaj dosti pomagal.
Pred parimi dnevi sem spila en radler zvečer ker sem bila tako žejna...sem imela naslednji dan toliko mleka-čez cel dan- da ga mali ni pojedu in sem si zaradi bolečin stisnila mleko ven (ga je bilo pol deci-ko se je mali že najedu.)...pa non stop mi je mleko ven teklo da sem se dvakrat mogla preoblečt....Skratka pol litra radlerja pa bo.user posted image  

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

clock-img

20.12.2005, 14:10

clock-img

Anonimen

Jaz sem tud kar dost tega BEBE čaja spila (ali pa kakšnega otroškega), v kateremu je janež pa kumina.
Sem pa pila tud Hippovega za dojenje. Če je kej pomagal? Ne vem user posted image  V moji glavi, mogoče user posted image  Se mi zdi, da je bolj pomagalo to, da sem spila več kot 3 litre navadne vode na dan. Pa sezamova semena, jasno...takrat je bilo pa mleka za  celo sosesko user posted image

clock-img

20.12.2005, 14:40

clock-img

ona

pencil-img

3685

Jaz sem pila unega od ALLETE(upam,da sem prav napisala).
Ga dobiš v DM in se mi zdi da je bilo več mleka po njemu,ker če ga krad nisem pila,je bila mama stalno na meni.
Je pa za provat vse živo,po mojem so tej čaji tudi dobri,da kaj ne napenja dojenčka.user posted image

clock-img

20.12.2005, 15:04

clock-img

sezam

pencil-img

2188

Jaz sem tud pila tega od Alete, pa Bebe, pa instant Hippov. Pa mislim, da je pomagal. Jedla sem pa tudi palčke, ki imajo gor sezam. Pa je tud pomagal.

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

clock-img

20.12.2005, 16:15

clock-img

Aleksandrin

pencil-img

869

Gremo po gajbo pira.

clock-img

20.12.2005, 16:20

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

user posted image user posted image  po gajbi pira ti ba že čist ravno, kolk maš mleka user posted image

Jaz si kuham čaj za dojenje iz lekarne, ki je iz mešanice zelišč in Hippov čaj za dojenje. Pa sezam je obvezen. Popijem samo vodo, semena pa ne morem pojest. So preveč zanič.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

20.12.2005, 17:28

clock-img

Aleksandrin

pencil-img

869

Tako gajba je doma, hik ta malo bom pa kar v štorkljo dala, hik, da si bo lahko sama postregla ko bo lačna user posted image

clock-img

20.12.2005, 18:57

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Jaz sem ga dobila v  porodnišnici, 2x poskusila in mi je bil ful bljeksi. Raje pijem samo vodo - za mleko je važna količina

clock-img

20.12.2005, 20:59

clock-img

tincci

pencil-img

1430

Jaz pijem Bebe čaj al pa planinski, meto ... imam tudi Hippovega, ki ga pripravim na hitro kdaj pred spanjem, ko imam bolj prazne joške. Meni se zdi, da je količina važna, jaz spijem 3l tekočine čez dan pa še liter ponoči! Skos sem žejna.

clock-img

20.12.2005, 21:22

clock-img

Anonimen

Aleksandrin, valda, da nisi pozabila majce dat dol, pjanka user posted image

user posted image

clock-img

20.12.2005, 22:16

clock-img

Aleksandrin

pencil-img

869

U fak, majca user posted image

clock-img

21.12.2005, 00:18

clock-img

Aleksandrin

pencil-img

869

clock-img

21.12.2005, 19:04

clock-img

Anonimen

Jaz pa ne bi dala roke v ogenj za: več dojenja-več mleka
Vsaj pri meni je blo tko.

Bom pri tadrugem (če bo kdaj) probala tko kot Aleksandrin user posted image  pa otroka pod pajsko, pa gremo user posted image

clock-img

22.12.2005, 17:12

clock-img

Badeja

pencil-img

223

Meni ni nič kaj pomagal. Zdi se mi, da še najbolj pomaga, da čez dan piješ veliko tekočine.

clock-img

22.12.2005, 17:17

clock-img

Aleksandrin

pencil-img

869

Jaz hodim samo veliko lulat pa nič drugega. Danes je drugi dan pitja sezamovega čaja, bomo vidli kaj bo.

clock-img

22.12.2005, 17:51

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

22.12.2005, 19:37

clock-img

Aleksandrin

pencil-img

869

Saj hipov je ful dober po okusu, pomaga tudi malo, cena pa je pretirana 800sit za čaj, ki ga popiješ v enem tednu ali pa še prej user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem