cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Čaj za doječe matere

clock-img

16.11.2008, 18:00

clock-img

ANIME

pencil-img

888

Pozdravljene

imam mesec in pol stara dvojčka, ki sta v obdobju krčkov. Kolegica me je opomnila, da bi primerna izbira čaja (katerega popijem 3l dnevno) mogoče lahko pomagala pri prešrečevanju krčkov. Ko sem pogledala sestavine čajev za doječe matere, sem ugotovila, da vsebujejo kumino, komarček... skratka stvari, ki naj bi preprečevale krčke pri otrocih.

Zanima pa me, katerega ste ve uživale in kako cenovno stoji



_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

clock-img

16.11.2008, 18:03

clock-img

Petraa

pencil-img

1205

Nobenega.Imela sem naraven sirup proti krčem.Sicer pa noben čas ali ne vem kaj ne more čisto preprečiti krčev,pomembno je podiranje kupčkov,da se otorku ne nabira zrak v trebuščku,da se otrok ne prenaje itd

clock-img

16.11.2008, 18:36

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Pila sem čaj za dojenje od lekarne in od hippa. Ampak ne proti krčem, ampak bolj za nastajanje mleka.

clock-img

16.11.2008, 18:39

clock-img

Anonimen

Zanima pa me, katerega ste ve uživale



Pila sem kar domacega (samo ne me vprasat, kaj je bilo noter namesano) ali pa bebe caj iz filter vrecke. Ga pa nikoli nisem sladkala kot so sladkani instant caji za dojece matere, ker se mi ta sladkor zdi cisto odvec pa ne vem, kako vpliva na krce.

clock-img

16.11.2008, 20:48

clock-img

katra55

pencil-img

1970

Jaz sem pila Bebe čaj od Droge.

clock-img

16.11.2008, 22:05

clock-img

kaja02

pencil-img

1316

pijem čaj za dojenje od Tekane( dobiš ga le v Intersparu- celjski okoliš), sicer bolj za nastajanje mleka, res pa je da moja mala nima kčev, mogoče tud zaradi čajauser posted image , stane pa 1,6 eur, je pa zlo dober in ne tak kot lekarniški, pri katerem mi gre na bruhanje

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

clock-img

17.11.2008, 08:12

clock-img

PikicaStonoga

pencil-img

2919

Včeraj sem ga začela piti HIppovega, ne vem cene, ker je šel moj ati v trgovino in mi ni ho

clock-img

17.11.2008, 20:31

clock-img

end1

pencil-img

1598

Meni je svakinja ob prvem otroku rekla naj pijem Bebe čaj. In res sem ga - tri do štiri litre na dan - mala ni imela nič krčkov.
Sedaj mam sinčka in pijem čaj Krtek od Matika, v Mercatorju je nekj več kot euro mislim. Sinček ima dva meseca in pol, dajem mu AD3 in nim anič krčkov.
Možno, da to pomaga. konec koncev, kar damo v usta gre v mleko. Tudi pijača. Če pa spijem deci piva imam naval mleka.


clock-img

18.11.2008, 02:01

clock-img

ČebelicaMaja

pencil-img

1075

jaz pijem allete čaj za dojenje, kupljen v Mulerju, stane 3,30€ (je kar drag,a je iz Bio sestavin), po Hippovem je malčico še bolj zvijalo, tako da sem ga opustila, zdaj sem kupila pa še Mullerjevega- bio čaj za dojenje, stane 1,60€- ampak ga še nisem sprobala.

< Sporočilo je popravil ČebelicaMaja -- 18.11.2008 2:02:01 >


_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

clock-img

18.11.2008, 10:09

clock-img

nia5

pencil-img

4698

Pila sem oz. tega še zdaj pijem od Wellede, prej pa sem si ga delala tudi doma; v 2dl zavrete vode sem dala par zrnc kumine, par zrnc janeža in to pusila stati enih 10-15 minut in nato precedila. Lahko probaš, škodit ziher ne more, pa vso srečo. 

clock-img

18.11.2008, 10:27

clock-img

koala

pencil-img

5539

Jaz sem pila Bebi-val ov čaj za dojenje in čaj za dojenje od teekane, pa čaj za otroke od teekane.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

clock-img

18.11.2008, 10:55

clock-img

ANIME

pencil-img

888

majlepša hvala za odgovore...

zanima me ali lahko npr. popijem 3l bebe čaja? Kaj mislite. kakor sem preverila sestavine, ima čisto naravne ... 

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem