cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Čaj z limono

clock-img

19.01.2008, 10:23

clock-img

melani99

pencil-img

217

Mojauser posted image  je stara dobre 4 mesece (kor. 1,5), papca adaptirano mleko, pije pa kamilični čaj in me zanima ali kdaj v čaj dodate kakšno kapljico limone ?
1-x na dan dobiva tudi Legofer sirup, ker je slabokrvna in baje se železo bolje absorbira, če je zaužite mekaj kislineuser posted image

clock-img

19.01.2008, 12:20

clock-img

juniorka

pencil-img

1258

Železo se absorbira lažje s c vitaminom- jaz sem začela s kakšnim frutkom, ki ima dodan c vitamin( jabolko s kamilico sem redčla z vodo), drugače pa limone še nisem dala, ker agrumov ne priporočajo, pa naš je imel hude krče, še zdaj je včasih problem(8,5m). Če pa nimata težav, pa poskusi, meni je osebna zdravnica rekla, da je sinu dajala vodo z malo limone!

clock-img

19.01.2008, 14:03

clock-img

petra a

pencil-img

2070

meni je zdravnica rekla naj ne dajemo citrusov

clock-img

19.01.2008, 14:24

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Ko je bila toliko stara, še ni pila druge tekočine kot moje mleko, ko je začela pit, ji pa do 1 leta nisem dajala agrumov.

clock-img

21.01.2008, 09:28

clock-img

katra55

pencil-img

1970

IZVIRNO SPOROČILO: petra a

meni je zdravnica rekla naj ne dajemo citrusov


Meni isto.

clock-img

21.01.2008, 11:07

clock-img

Anonimen

Naša user posted image  itak dolgo ni pila nobene dodatne tekočine, se je samo dojila. Zdaj je stara 11,5 meseca in ji v čaj (ga spije zelo malo), ne dam limone.
Mi je pa P predlagal fejst sladkan šipkov čaj z limono, ko je bila zaprta.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem