cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Čaj med mleko?

clock-img

02.03.2009, 13:19

clock-img

Katjusa

pencil-img

12159

zanima me če je katera poskušala dajat čaj (kunma - komarček) med mleko. A pomaga kej proti krčem, stari smo dobre 3 tedne in vsak dan imamo hujše krče.
razmišljam, da bi ko prekuham vodo dala kako zrno kumine not (kumina naj bi blažila krče)?


clock-img

02.03.2009, 13:38

clock-img

melanija

pencil-img

934

Moja soseda je v vodo, dajala kumino in potem v njo AM. Ona je pravila da je otroku to pomagalo.

Jaz sem dojila in sem jaz pila čaj iz kumine vsak dan tam okrog 1 l čaja, ki sem ga mešala z vodo (da sem spila več). Nam je to zelo pomagalo.

clock-img

02.03.2009, 14:22

clock-img

Hope2

pencil-img

7572

Kuhala sem malčku kumino in janež, dala sem mu čaj, nsiem mešala z mlekom. Sem mneja naj ima vse svoj okususer posted image
Sebi sem tudi kuhala mal bolj močno različico tega čaja. Pomagalo ni ne eno ne drugo

clock-img

02.03.2009, 14:23

clock-img

ajataja

pencil-img

1672

zakaj 'pa bi dala komarčkov čaj v mleku,ponudi mu ga samega.Naš je star 10 mescev in že od prvega mesca pije samo komarčkov čaj-drugega noče.Mi krčov nismo imeli pa ne vem ali zaradi čaja ali česa drugega-popije ga pa ful velik.

clock-img

02.03.2009, 14:57

clock-img

Katjusa

pencil-img

12159

sej pije čaj tud posebej, sam krčki ga ful matrajo in mu nič ne pomaga..... iščem rešilno bilko.
pri prvem nismo mel nič krčev in mi je tole zdej tak tuje....

clock-img

02.03.2009, 22:13

clock-img

dejzi

pencil-img

392

Moje mnenje:
Krčev ne moreš preprečit, lahko jih samo ublažiš...
Saj 1x minejo.

Previdno s čajem...jaz sem naši dajala čaj posebej, ne z mlekom....sem dojila.
Pazi, da ti ne bo čaj nadomestil z rednim obrokom....dajaj mu ga po žlički in ne po flaški.

Sem pa jaz tudi pila ta čaj v času dojenja....škodit ne more.

Kaj pa Koroške vetrovne kapljice si poizkusila


_____________________________

Rea * 02.08.2008
Nia * 19.08.2011

clock-img

02.03.2009, 23:08

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem